Alexa

Geleneksel Okçular için ‘’Şimdi Sahaya Çıkma Zamanı’’

Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Geleneksel Okçuluk Takımı, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Okçular Vakfıtarafından 21 Nisan 2019 Pazar günü Tokat’ta düzenlenen 7’inci Fetih Kupası bölge elemelerine katılacak.

Geleneksel Okçular için ‘’Şimdi Sahaya Çıkma Zamanı’’

Samsun Yıldız Gençlik, Geleneksel Okçuluğa öncelikle izci kamplarında istasyon olarak başladıkları ata sporunu daha sonraki dönemlerde uzman eğitimci ve antrenör eşliğinde çalışmalarını devam etmiştir.

Samsun Yıldız Gençlik Kulübü Başkanı Ahmet Muştu, yaptığı açıklamada; ‘’Samsun Yıldız Gençlik Olarak, 3 yıldır Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası müsabakalara Samsun’u temsilen katılıyoruz. Bahar geldi müsabakalar ve festivaller hazırlıkları yapılıyor. Bizde kulüp olarak faaliyetlere azami katılım sağlayacağız. Geleneksel okçuluk takımımız, 21 Nisan 2019 Pazar günü Tokat’ta yapılacak olan Fetih Kupası bölge elemeleri için ekim ayından bu güne kadar idmanlara katılarak hazırlıklarını tamamladılar.

Emine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlyas Kılıç, Çok Programlı Anadolu Lisesi, Mektebi Cihan İlkokulu, Samsun Açı Okulları, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürlüğü Üniversite - Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübümüzün Geleneksel Okçuluk Takımı olarak 7’inci Fetih Kupası bölge elemelerine katılacağız. Vakit geldi artık sahaya çıkma zamanı. Müsabakaya katılacak tüm sporcularımıza eğitim, öğretim, spor ve iş hayatlarında başarılar diliyorum.’’ dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2019, 14:50
YORUM EKLE