Alexa

Hakan Karaduman, Samsunspor Sezon Açılışına Katıldı

amsunspor'a destek olan Başkan Hakan Karaduman, Sezon açılışına katılarak İsmail Uyanık ve Yüksel Yıldırım ile görüştü ve başarılar diledi.

Hakan Karaduman, Samsunspor Sezon Açılışına Katıldı

"Sevdamız Samsunspor'a desteğimiz her zaman devam edecek" ifadelerini kullanan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, Samsunspor'un Samsun 19 Mayıs Stadı'nda gerçekleşen sezon açılış törenine katıldı. Üzerinde isminin yazılı olduğu 55 numaralı Samsunspor formasıyla Kırmızı Beyazlı ekibin Yeni Orduspor ile oynadığı  karşılaşmayı seyretti. 

Protokol üyeleriyle birlikte mücadeleyi seyreden Karaduman, Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık ve Yıldırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ile bir süre sohbet etti. Karaduman, başarılar dileyerek, İsmail Uyanık başkanlığında,  taraftarın muhteşem desteğiyle Samsunspor'un şampiyonluğa ve Süper Lig hedefine ulaşacağını  belirtti. Başkan Karaduman, "Sevdamız Samsunspor'a desteğimiz her zaman devam edecek. Efsane kulüp hedefine ulaşacaktır. Buna yürekten inanıyorum" dedi.

Ak Parti İl Başkanı Hakan  Karaduman,   Samsun 19 Mayıs Stadı'nda sezon açılışına katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ile de bir süre sohbet etti.

YORUM EKLE