Alexa

Teknik Direktör Levent Devrim’e Sürpriz!

TFF 2. Lig takımlarından Manisa Büyükşehir Belediyespor’da teknik direktör Levent Devrim’e sürpriz bir doğum günü...

Teknik Direktör Levent Devrim’e Sürpriz!

MANİSA HABER - 49. yaşına giren teknik direktör Levent Devrim için kulüp başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu, teknik heyet ve futbolcular doğum günü pastası kesti.

Bugün oynanan ve 2-0 kazanılan Bergama Belediyespor maçının ardından Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde yenilen akşam yemeği sonrasında sürpriz bir kutlama yaşandı.Levent Devrim için teknik heyet ve futbolcular ortak bir doğum günü kutlaması yaptı.

Teknik direktör Levent Devrim, Doğum gününü unutmayarak, sürpriz bir kutlama yapan kulüp başkanı Mevlüt Aktan, yönetim kurulu ve futbolculara teşekkür etti. teknik direktör Levent Devrim, Manisa Büyükşehir Belediyespor ailesinin bir bütün olduğunu ifade ederek, “Burada herkes birbirini seviyor ve saygı duyuyor. Daha öncede söylediğim gibi biz çok güzel bir aileyiz. Böylesi önemli organizasyonlarla birbirimize bağlılığımız daha da artıyor. İnşallah nice doğum günlerimizi burada hep birlikte kutlamaya devam ederiz. Başkanıma, yönetim kurulumuza, futbolcularımıza ve personelimize teşekkür ederim. İnşallah şampiyonluk pastasını da keseceğiz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2018, 23:03
YORUM EKLE