Alexa
banner314

Vezirköprü Türkiye Off-road Yarışı Sona Erdi

Vezirköprü ilçesinde 2017 Türkiye Off-Road İntercity Vezirof 6. Yarış ve Karadeniz Mahalli Off-road Kupası 3. Ayak Vezirköprü Türkiye Off-road Şampiyonası seyirci etabının ardından sona erdi.

Vezirköprü Türkiye Off-road Yarışı Sona Erdi

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde 2017 Türkiye Off-Road İntercity Vezirof 6. Yarış ve Karadeniz Mahalli Off-road Kupası  3. Ayak Vezirköprü Türkiye Off-road Şampiyonası sona erdi.


Vezirköprülülere heyecanlı anlar yaşatan yarışlarda dereceye girenler için ödül töreni Belediye Kültür Merkezi’nde yapıldı. Başarılı bir organizasyon sayesinde önemli bir olumsuzluğun yaşanmadığı belirtilerek yardımcı olan kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür edildi. Son gün yapılan seyirci etapları sonunda ulusal yarışlarda S2 kategorisinde Bülent Keskin ve Yasemin Biber Toker birinci, İrfan Korkmaz ve Ali Özsoy ikinci, Mustafa Akın ve Mustafa Dikici üçüncü, S3 kategorisinde Özgür Yaprak ve Hasan Armutçu birinci, Gökhan İçen ve  Arda Arslan ikinci, Kemal Şahin ve İsmail Kavas üçüncü, S4 kategorisinde Mustafa Saray ve Samet Zurnacı birinci, Erdoğan Kovancı ve Servet Gül ikinci olurken genel klasmanda Gökhan İçen ve Arda Arslan birinci, Özgür Yaprak ve Hasan Armutçu ikinci, Mustafa Saray ve Samet Zurnacı üçüncü oldu. Takımlar birinciliğini ise 54 Redline Team aldı. Mahalli yarışlarda ise S1 kategorisinde Bülent Karaduman ve Ecem Karaduman birinci, Cengiz Çelik ve Ergün Şatır ikinci, S3 kategorisinde Cevdet Durdu ve Aydemir Uzun birinci, Sinan Çelebi ve Hasan Çelebi ikinci, Yusuf Yıldız ve İsmail Akyıldız üçüncü, S4 Kategorisinde Zeki Öztürk ve Şenel Şevket Yazıcı birinci, Ali Mercan ve Fırat Tercan ikinci, Erdoğan Kovancı ve Servet Gül üçüncü olurken genel klasman birincisi Cevdet Durdu ve Aydemir Uzun, ikincisi Sinan Çelebi ve Hasan Çelebi, üçüncüsü Erdoğan Kovancı ve Servet Gül oldu.  

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2017, 23:06
YORUM EKLE

banner307

banner313