Alexa
banner322

Çocuğunuza Tatil Hediyesi Önerisi: Şimşek Mcqueen Scooter

Güneşin bizi selamladığı yaz aylarında çocuklarımız daha çok dışarıda vakit geçirmeye, spor yapmaya ve sosyalleşmeye ihtiyaç duyuyor.

Çocuğunuza Tatil Hediyesi Önerisi: Şimşek Mcqueen Scooter

Güneşin bizi selamladığı yaz aylarında çocuklarımız daha çok dışarıda vakit geçirmeye, spor yapmaya ve sosyalleşmeye ihtiyaç duyuyor. Onları minik bir hediyeyle buna teşvik edebiliriz. Şimşek Mcqueen scooter, çocuklara yaz ve bahar ayları boyunca eşlik edecek, onları spora yönlendirecek harika bir hediye olabilir.

Peki, Şimşek Mcqueen kimdir? Nesiller değiştikçe ortaya yeni süper kahramanlar ve karakterler çıkıyor. Çocukların zevkleri ve ilgi alanları gün geçtikçe değişiyor ve bu da literatürümüze yeni kelimeler katıyor. Haliyle, bize de çocukların dilinden anlamaya çalışmak düşüyor. Öncelikle, henüz bilmeyen veliler için biraz Şimşek Mcqueen’i tanıyalım.

Şimşek Mcqueen (Şimşek Mekkuin) hayatımıza Cars, yani Arabalar filmiyle girdi. İlk film 2006 yılında çıktı. Filmdeki kırmızı renkli, havaları yarış arabası olan Şimşek Mcqueen kısa zamanda çocuklar tarafından çok sevildi.

Animasyon filminde, Mcqueen’in büyük bir yarış turnuvasına giderken karşılaştığı zorluklar ve edindiği arkadaşlıklar anlatılıyor. Şimşek Mcqueen, havalı olduğu kadar da iyi kalpli bir karakter, bu da çocukların onu bu denli sevmesinin sebeplerinden biri.

YORUM EKLE