Alexa

Elektrikli Ocak Ürünlerimiz ile Farkı Yakalayın

Elektrikli Ocak Ürünlerimiz ile Farkı Yakalayın

Parmak uçlarıyla ayarlanabilecek kadar hassas bir donanıma sahip olan elektrikli ocak ürünlerimiz 7 inçlik ekrana sahiptir. Tüm ısı ayarlamaları veyemek ölçekleri bu ekran kullanılarak pratik ve modern bir şekilde gerçekleştirilebilir. Bu ürünlerimiz son teknoloji kullanılarak imal edilmiş indüksiyon sistemine sahiptir. Hanımların bir numaralı tercihi olan elektrikli ocak ürünlerimiz ile pişirilen yemekler çok daha lezzetli olmaktadır.

Mükemmel eritme modu ile birlikte birçok farklı türe sahip olan gıdaların hazırlanması için idealdir. Örneğin çikolata eritmek ya da fondü eritmek isteyen kişiler için tam olarak bu ihtiyacı karşılayan donanıma sahiptir. Sıcak tutma modu ayarlandığı takdirde en sıcak yemekler bile güvenli bir şekilde ocaktan alınıp servis edilebilir. Ayarlanabilecek bir diğer mod ise Kaynatma modu olarak ocaklarımızda mevcuttur. Yüksek kaynama modeli ile birlikte birçok yemeği çok daha kısa sürede ve üstelik tam olarak istediğiniz gibi pişirme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Ocak Ürünlerimizin Temizliği

Ürünlerimizin temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Sadece bir temizleyici ve ıslak bez ile birlikte yüzey temizliği kısa sürede tamamlanabilir. Her bakımdan hanımların mutfak serüvenlerini hızlı ve keyifli noktaya taşıyan ankastre ocak fiyatları son derece uygundur. Taksitlendirme seçeneklerimiz de cep dostudur.

Cam Ocak Ürünlerimiz ile Dekoratif Ayrıcalıklar

Kataloglarımız yer alan cam ocak ürünlerimiz mutfağınızın zarafetine ve dekorasyon zevklerine uygun bir şekilde imal edilmektedir. Camın geri dönüştürülebilir malzeme olmasından dolayı tamamen çevre dostudur. Uzaktan bile farkını ortaya koyan bu ocaklarımız mutfağınızın genel çehresini tamamen değiştirecek tasarıma sahiptir. Aynı zamanda cam olması nedeniyle yemek pişirme süreleri çok daha kısa bir süreye indirgenmektedir. Bu da hanımlara hem zaman hem de enerji açısından tasarruf sağlamaktadır. Çıkarılabilir manyetik kontrol düğmeleri sayesinde yemek pişirmek ve mutfakta vakit geçirmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı!

YORUM EKLE

banner325