Alexa

Lig Başlamadan Digitürk Lig TV Paketlerini Uygun Fiyatlarla Edinin

Giderek üye sayısını artıran Türkiye’nin dijital yayıncılık platformu Digitürk, özellikle futbol tutkunlarını sevindirecek kampanyalarını Lig TV kanalları için düzenliyor.

Lig Başlamadan Digitürk Lig TV Paketlerini Uygun Fiyatlarla Edinin

Futbolun yeni sezonu başlamadan desteklediğiniz takımın maçlarını izleyebilmek için şimdiden Digitürk üyeliğinizi yaptırmanız sizlere önemli fiyat avantajları getirecektir. Türkiye Spor Toto Süper Lig karşılaşmalarının tamamını her hafta canlı maç yayınları ile izleme olanağını size Digitürk verecek ve futbolun heyecanını evinizde de rahatça yaşayabileceksiniz. Film, dizi, belgesel izlemeleriniz için en iyi TV kanallarını size sağlayan Digitürk, Lig TV kanalları ile futbolu evinize getiriyor. Üstelik Digitürk Lig TV kampanyalarının pek çoğunda hediye kanal seçenekleri, Digitürk Plus üyelik imkanı, Mobil Lig TV şansınız da bulunuyor. Üye olmak istediğinizde ise yeniabonelik web sitesi yeni bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Giderek üye sayısını artıran Türkiye’nin dijital yayıncılık platformu Digitürk, özellikle futbol tutkunlarını sevindirecek kampanyalarını Lig TV kanalları için düzenliyor. Bu sayede üyeler evlerinde de rahatça maçları izleme olanağına keyifli bir ortamla kavuşuyorlar. Elbette ticari işletmeler içinde müşterilerini memnun etmek için Digitürk Lig TV paketleri var ama artık evinizde de rahatça maç yayınlarını canlı izleme olanağını uygun fiyatla yakalayabiliyorsunuz. Maç izlemek için artık kalabalık mekanlara giderek rahatsız olabileceğiniz şeylerle karşılaşmanıza gerek kalmıyor. HD kalitesinde canlı maç yayınlarını 18 takımlı Süper Lig için takip etme olanağınız Lig TV ile mümkün oluyor. Her sene heyecanlı maçlara sahne olan Türkiye Spor Toto Süper Lig mücadelelerini ve şampiyonluk yarışını Digitürk üyeleri rahatça takip edebiliyor. Bu rahatlığa ulaşmayı siz de istiyorsanız henüz lig mücadelesi başlamadan karar vermeniz durumunda fiyat avantajlarını da yakalıyorsunuz.

Digitürk dünyasına şu an adım atmanız halinde hem avantajlı fiyatlara kavuşacak hem de benzersiz film, dizi, belgesel kanallarını izleme olanağına şimdiden kavuşmuş olacaksınız. Digitürk Lig TV paketleri arasında 3 Büyükler, Şampiyonlar, Taraftar, Erken Üyelik Fırsatı, Kredi Kartı İle Lig TV, Dolu Dolu Spor Extra Heyecanı, Digiturk’e Merhaba Paketi gibi seçenekleri bulabilirsiniz. Her pakette ayrı avantajların yer aldığını ve uygun fiyat seçeneklerinin sunulduğunu sizler de görebilirsiniz. Maç izlemeyi sadece tek maç için düşündüğünüzde de Digitürk üyeleri kolaylıklardan faydalanıyor. Hafta sonu bir arkadaşınız ile bir maçı takip etmek istediğinizde bile digitürk tek maç paketini oldukça kolay biçimde satın alıp keyif yaşama olanağınız oluyor.

Futbol heyecanı yıllardır Türkiye’de yayın haklarını almış olan Digitürk ekranlarında Lig TV kanallarında yaşanıyor. Ancak Digitürk sadece sporda değil sinema, belgesel, dizi, eğlence, çocuk, yetişkin kanallarını izlemek istediğinizde de sizi en iyilerle buluşturuyor. Digitürk üyeliğiniz sayesinde HD kalitesinde görüntülere ulaştığınız gibi Digitürk Plus üyeliğiniz ile yayınları kaydedip sonrasında defalarca izleme olanağına da kavuşuyorsunuz. Sizi teknolojinin getirdiği imkanlardan da yararlandıran Digitürk; izle – öde, dilediğin yerden izle gibi uygulamalarla da tanıştırıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2017, 10:52
YORUM EKLE

banner325