Alexa

Paykasa Al ve Bozdurma Dilediğini Yap

İnternetten sanal alışveriş yapmak bugün çoğu kişinin tercih ettiği bir durumdur. Ancak bunun için tüm alışverişlerinizde %100 güvenle kullanabileceğiniz sanal kartınızın olması gerekiyor.

Paykasa Al ve Bozdurma Dilediğini Yap

İnternetten sanal alışveriş yapmak bugün çoğu kişinin tercih ettiği bir durumdur. Ancak bunun için tüm alışverişlerinizde %100 güvenle kullanabileceğiniz sanal kartınızın olması gerekiyor. Paykasa bu konuda güvenebileceğiniz sanal bir karttır. Bu kartla ilgili her türlü paykasa satın al seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Paykasa Kart Nedir?

Paykasa, internet kullanıcılarının e-ticaret veya buna benzer sitelerde satın alacakları ürünlerin ödemesini yapmak için kullanabilecekleri bir karttır. Paykasa kullanıcılara dijital ortamda rahat ve problem yaşamadan ödeme yapmalarını sağlıyor. Paykasa kart internette elektronik para şeklinde isimlendirilen 16 haneden oluşan sanal karttır. İnternetle alakalı oyun, e-ticaret ve her türlü alışveriş sitelerinde kredi kartınıza ait kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı önleyerek sizi güvende tutuyor. Paykasa satın almak, bozdurmak veya fiyatlarını öğrenmek için paykasa bozdurma seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Paykasa kartı satın almak için ekartsatis.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Paykasa kartı kullanmak için öncelikle kartı satın almanız gerekiyor. Paykasa kartların 10€'dan 1000€'ya kadar kullanabileceğiniz limitleri bulunuyor. Daha sonra sitenin sağ alt kısmında yer alan müşteri temsilcisine veya iletişime tıklayınız. İletişim sayfasına geldikten sonra, İsim, soy isim , E-mail ve GSM bilgilerini girdikten sonra bir süre beklemeniz gerekiyor. Firmanın müşteri temsilcileri kısa süre sonra sizinle irtibat kuracaktır. Müşteri temsilcisi ile görüştükten sonra ödemesini yapmak istediğiniz hesap numarasını talep etmeniz gerekiyor. Son olarak ödemenizi yaptıktan sonra size müşteri temsilcisi tarafından 16 haneden oluşan pin kodu, online ve sms şeklinde veriliyor. Daha sonra herhangi bir sitede alışveriş yaparken paykasa kartı kullanmak için size verilen 16 haneli kodunuzu yazarak ödemeyi onayla seçeneğini tıkladıktan sonra işleminiz tamamlanmış oluyor.

Paykasa Fiyatları

10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 50€, 100€, 150€, 200€, 250€, 500€ ve 1000€ şeklinde paykasa fiyatları bulunuyor. Bu değerde size uygun fiyattaki paykasa kartı satın almak için resmi bayileri ile iletişime geçebilirsiniz. Kredi kartı ve mobil ödeme seçeneği ile de satın alma imkanınız bulunuyor.

Paykasa Bozdurma

Bu sanal kartı bozdurmak için ilk olarak paykasa bozdurma seçeneğinden faydalanmanız gerekiyor. Bunun için firmanın müşteri temsilcileri ile irtibata geçip kur fiyatlarını öğrenmeniz gerekiyor. Firma diğer tüm ön ödemeli kartlarda olduğu gibi satışlarını döviz kuru üzerinden sağlıyor. Sonraki adımda ise paykasa kodunuzu müşteri hizmetlerine vererek banka hesap numarasını belirtin. Hesap numaranızı müşteri temsilcilerine verdikten yaklaşık 15 dakika içerisinde ödeme hesabınıza yapılmış oluyor. Firma bu konuda 6 yıllık tecrübesiyle müşterilerine güven veriyor.

YORUM EKLE