Alexa

Abiyede E-Tesettür

Abiye kıyafetler, düğün, nişan, mezuniyet törenleri gibi özel zamanlarda giyilen çok özel ve detaylı, aynı zamanda süslü çoğunlukla uzun kıyafetlerdir.

Abiyede E-Tesettür
Abiye kıyafetler, düğün, nişan, mezuniyet törenleri gibi özel zamanlarda giyilen çok özel ve detaylı, aynı zamanda süslü çoğunlukla uzun kıyafetlerdir. Özel günlerde kullanıldığı için modelleri ve süslemeleri de çok özeldir. Kıyafetler farklı detaylar ile hareketlendirilmektedir.

Abiye kıyafet dendiği zaman çoğunlukla akla gelen düğün, nişan gibi törenler olmaktadır. Kadınların kullandığı bu kıyafetler çoğunlukla dekolteleri fazla ve gösterişli modeller olmakla birlikte uzun yıllardır, kapalı hanımlar için tesettür abiye modelleri tasarlanmaktadır. Bu abiye tesettür modellerinin satışlarının yapıldığı yerlerden birisi de E-tesettür internet satış sayfamızdır. Birlikte çalıştığımız birçok marka tarafından oldukça şık, dekolte özellikleri hatırlatmayacak, şık ve özel tasarımlar sitemiz katalog sayfasında bulunmaktadır. Özellikle dantele yer verilmiş bu detay sayesinde çok zarif modeller tasarlanmıştır. Süslemelerin yapılış yöntemleri ve malzemeleri ile farklılıkları ortaya konan abiyeler, şıklık konusunda birbirleri ile yarışmaktadır.
E-tesettürde bulunan tüm abiye kıyafetler, şifon ve saten kumaşlar ve tül detaylar ile hareketlendirilmiştir. Abiye kıyafetlerde en çok kullanılan renklerin başında siyah gelmektedir. Fakat özellikle bu yıl hemen hemen tüm renklerde abiyeler çıkartılmıştır. Pudra renginden, zümrüt yeşiline kadar, kullanılan renkler görünüş olarak yeteri ölçüde dikkat çekicidir.

Dış kıyafetler dahil olmak üzere bu yıl moda olan pelerin, aksesuar şeklinde kullanıldığı gibi farklı kumaşlar ile de dış kıyafetleri tamamlayan bir giysidir. Bu yılın trendi olarak bulunduğu yeri koruyacağa benzeyen, tül ya da saten pelerin modelleri, özellikle dar uzun kesim abiyelerde kullanıldığı zaman çok zarif ve zengin bir görünüme sahip olmaktadır.
tesettür abiye

Bu detayların yanı sıra abiyelerde en çok kullanılan detay, altın ve gümüş işlemelerdir. Abiye elbiselerin üst kısımlarında yer alan bu işlemeler, gün ışığında ya da yüksek aydınlatmaların olduğu özel mekan gibi yerlerde fazlası ile havalı, şık ve zarif durmaktadır. Göz kamaştırdığı söylendiğinde ise abartılı olmamaktadır. Bir diğer detay ise kullanılan kemer modellerinde mevcuttur. Abiyeler ve gelinlik kıyafetlerde oldukça yaygın olarak kullanılan balık modelli elbiseler, zarafetin de bu kadarı dedirtecek kadar şık bir görünüm oluşturmaktadır.

E-tesettür, mütevazi olmasının yanında zarif ve şık duruşu olan elbiselerde dekolte olarak değil fakat modern çizgiler ile tasarlanmış son derece şık abiyeler ile online alışveriş sayfamızda yer almaktadır. Birbirinden özel markaların bulunduğu kataloğmuzda, modacıların da artık abiyeler üzerinde ne kadar yaratıcı olabildiklerini de düşündürtmektedir. 50 TL den başlayan zarafetin ismi abiyeler, 3 boyutun yaygın olduğu sanal ortamdan tesettür abiye modelleri kadar taşınmış ve bu özelliğin abiye elbiseler üzerinde ne kadar orijinal durduğu da görülmüştür.

E-tesettur.com.tr internet sayfamızda klasikleşmiş fakat halen modern çizgiler tasarlanmaya çalışılmış elbiselerin yanı sıra, bol paçalı, salaş görünümlü, ikili parçalardan oluşturulmuş abiyelerde oldukça revanşta olan abiye tesettür giyim modellerinin içerisinde yer almaktadır. Bu özel gün kıyafetlerinin zengin tasarımlarının içerisinde bulunan kaftan modelleri de sitemiz kataloğunda bulabileceğiniz, ayrıca da tunik üstler ile kombinlenmiş zarif giysiler arasında yer almaktadır.

Abiye kıyafetler diğer giysiler gibi buruştuğu anda ütülenerek giyilme özelliğine sahip olmadığı için beğenilen ve satın alınan ürünlerimizin paketleme ve gönderim işlemlerine oldukça itina gösterilmektedir. Yaşanabilecek kargo aksaklıkları, sitemiz tarafından giderilme ve her türlü mağduriyeti giderebilme özelliğindedir.

E-tesettür abiye giyim sayfamızdan seçmek istediğiniz herhangi bir model ya da modellerin satın alınma işlemleri bir tık kadar yakınınızda bulunmaktadır. Sadece yapılması gereken, alışveriş sepetinize ürününüzü ekleyerek, kredi kartı ile ödeme yapıldıktan sonra ürününüzü adresinizde beklemek olacaktır.
 
Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2016, 20:46
YORUM EKLE