Aronia Ultra Panax Set Sipariş Formu Oluşturma

İnternet satış siteleri arasında dolaşarak alış veriş yapmayı düşünüyorsanız ilk adım olarak sipariş formu hazırlamanız gerekmektedir.

Yaşam 23.07.2020, 11:31
Aronia Ultra Panax Set Sipariş Formu Oluşturma

İnternet satış siteleri arasında dolaşarak alış veriş yapmayı düşünüyorsanız ilk adım olarak sipariş ultra panax aronia formu hazırlamanız gerekmektedir. Resmi satış sitemizde bunun için gayet pratik bir form ile karşılaşabilirsiniz. Sadece iletişim bilgileriniz ve istediğiniz ürün ile ilgili veriler yeterli olmaktadır. Adınız, soyadınız açık ve anlaşılır bir biçimde ulaşılabilecek adres bilgileriniz bırakılan boşluklara doldurulmaktadır. Gönderimi yapacak olan kargo firması seçiminizi ve ödemeyi nasıl yapacağınıza dair bir ödeme tipi tercihi ile sipariş formunuzu tamamlayabilirsiniz. En son olarak sipariş ver butonuna tıklayabilirsiniz. Gerekli gördüğünüz güncellemeler için de müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Kargo Ne Zaman Gelir?

Sipariş bilgileriniz ve ürün istekleriniz tarafımıza ulaştıktan sonra kargo hareketleri başlamaktadır. Siparişinizle aynı gün hazırlanan paketiniz PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo kalitesi ile alacağınız hizmet sonunda orijinal ürün ya da ürünlerinize kavuşabilirsiniz. Paketiniz bir ile iki iş günü içinde kapınızda olur. Pazar günü iş günü olarak sayılmamaktadır.

Online Ödeme Şekli

Ürün ödemesini ne şekilde yapacağınıza yine kendiniz karar verebilirsiniz. Buna göre seçim yapabileceğiniz birden fazla seçenek vardır. Kapıda ödeme yönteminde teslimatta satın alım yapabilirsiniz. Online ödeme şeklinde ise EFT ve havaleyi internet bankacılığı ile yapabilirsiniz. Tek tıkla işlem yapmayı ve alışverişini tamamlamayı seçen oldukça fazla sayıda kullanıcımız bulunmaktadır.

Ürün Bileşenleri Nelerdir?

Tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan ürün için ilave içerik bilgisine orijinal ürün kutusu ve ya ambalajı üzerinde yer alan açıklamalardan da ulaşabilirsiniz. Bitki, bitki özleri ve ya suları ile hazırlanan ürün herhangi bir hastalığın teşhis ve ya tedavisinde kullanılan bir ilaç değildir.

Kullanım Önerisi

Pakette 4 adet 30lu panax ve çay bulunmaktadır. Günde iki sefer çayı demleyerek rahatlıkla tüketebilirsiniz. Kullanım talimatını okuyunuz.

İndirimli Fiyatlar

ultra panax aronia özlü 4Lü 30 kapsül + 1 çay hediye 99 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 set 189 tl + ücretsiz kargo, 3 set 289 tl + ücretsiz kargo, 4 set 389 tl + ücretsiz kargodur.

Yorumlar (1)
Alper özdil 8 ay önce
Çok iyi bir ürün