Alexa

Bitirim Zeki (Zeki Keskin) Hayatını Kaybetti

Yeşilçam'ın tanınmış sanatçılarıyla "Bitirim Zeki" tiplemesi ile kamera karşısına geçen Sivaslı Zeki Keskin vefaat etti. Vatandaş Zeki Keskin'in kim olduğunu merak ediyor. Peki Zeki Keskin Kimdir?

Bitirim Zeki (Zeki Keskin) Hayatını Kaybetti

Bitirim Zeki tiplemesi ile kamera karşısına geçen Sivaslı Zeki Keskin hayatını kaybetti. Şimdi ise Zeki keskin'in kim olduğu merak ediliyor.Zeki keskin'in hayatı nasıldır? Bitirim Zeki nerelidir, kaç yaşındadır? bu soruları merak eden vatandaşlar internet üzerinden arama yapıyor.

Bitirim Zeki Kimdir? veya Zeki Keskin Kimdir?

Yeşilçam'da 90 santimetre boyu ve “bitirim zeki” tiplemesi ile "Fabrikanın Gülü", "Karayılan", "Kasımpaşalı Recep" ve "Ana Beni Eversene" gibi filmlerde yer aldı. Bitirim Zeki, Yılmaz Güney, Nuri Sesigüzel, Ahmet Mekin ve Muhterem Nur ile kamera karşısına geçti. Zeki Keskin, 73 yaşında hayatını kaybetti. Keskin'in cenazesi, bugün Sivas Ulu Cami’de kılınacak cenaze namazının ardından Ayli köyünde toprağa verilecek.

bitirim zeki zeki keskin hayatı

Bitirim  Zeki (Zeki Keskin) memleketi Sivas’ta 51 yıl önce dönemin belediye başkanı tarafından kendisine verilen iki metrekarelik büfede hem ticaret yapıyor hem de yaşıyordu.

Son zamanlarda aşırı zayıflayan Keskin, bitkin düşünce iki gün önce hastaneye kaldırılarak yoğum bakım ünitesinde tedavi altına alınmıştı.

sivasli bitirim zeki zeki büfe

İki metrekarelik büfesini yatak odası ve mutfak olarak da kullanan Keskin'in adı, geçtiğimiz yıl Sivas Belediye Meclisi'nde alınan kararla yaşadığı büfenin karşısındaki meydana verilmişti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 13:25
YORUM EKLE