Cool Tea Satın Alma Adımları Nelerdir?

Oturduğunuz yerden tek tıkla birçok site arasında dolaşabilir ve kısa sürede istediğiniz ürünle ilgili talep formu hazırlayabilirsiniz.

Yaşam 10.07.2020, 18:09 10.07.2020, 18:11
Cool Tea Satın Alma Adımları Nelerdir?

Bir ürünü internet üzerinden aratıp bulmanız hakkında bilgi edinmeniz cool tea oldukça kolaydır. Oturduğunuz yerden tek tıkla birçok site arasında dolaşabilir ve kısa sürede istediğiniz ürünle ilgili talep formu hazırlayabilirsiniz. Bundan sonra hem ürün istekleriniz hem de kişisel iletişim bilgileriniz bize ulaşmış olur. Paketleme servisi stoklardan temin ettiği orijinal ürünleri hazır hale getirir. Kargo şirketlerinden seçtiğiniz biri ile paketiniz adresiniz neresi olursa olsun iki iş gününde teslim edilir. Ödemenizi yaptıktan sonra istediğinizde kullanıma başlayabilirsiniz.

Hangi Kargo Şirketi?

Sipariş formunda adınız, soyadınız, adresiniz yanı sıra kargo şirketi seçiminizi de yapabilirsiniz. PTT Kargo, Aras Kargo ve MNG Kargo size sunulan seçenekler arasındadır. Herhangi birini seçtiğinizde cool tea mangostan paketiniz vermiş olduğunuz adrese bir ve ya iki iş günü arasında getirilmektedir. Hangi adres detayını verecek olursanız olun sorunsuz bir teslimat için açık, anlaşılır olarak güncel bilgiler vermeniz gerekli ve önemlidir.

Orijinal Ürün!

Hologram etiketli ürünler orijinal olarak size teslim edilir. Dolayısıyla üzerinde ürün adı, kullanım talimatı, içerik bilgisi, son kullanma tarihi, saklama koşulları gibi ayrıntılar da size ulaşmış olur.

Ödeme Nerede Yapılmaktadır?

Kullanıcılarımızın her biri farklı ödeme kolaylığına ve farklı bütçeye sahiptir. Bu sebeple birden fazla ödeme seçeneği sunulmaktadır. Kredi kartı ve nakit para ile teslimat sırasında satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden ise EFT ve havale de yapabilirsiniz.

Kullanım Önerisi

Bir fincan sıcak suyun içine bir tatlı kaşığı ürün koyup kolayca karıştırabilirsiniz. Hazır olması için biraz bekleyip sonrasında tüketebilirsiniz.

Muhteviyat Bilgisi

Cool Tea muhteviyatı aronya, sandaloz sakızı, mate yaprağı, kuşburnu, zerdeçal, biberiye, kekreyemiş, mangostan, moringa yaprağı tozu, yulaf çimi tozu, yeşil çay, maca kökü tozu gibi bitkisel bileşenlerden oluşmaktadır. Güvenlik etiketli orijinal ürün üzerinde de içerik ve kullanımla ilgili açıklamalara ulaşabilirsiniz.

Güncel Fiyatlar

15 günlük Cool Tea 99 tl + ücretsiz kargo, 45 günlük Cool Tea 155 tl + ücretsiz kargo ve 90 günlük Cool Tea ise 300 tl + ücretsiz kargodur.

Yorumlar (0)