Alexa
banner314

Duşakabin Fiyatları Ve Modelleri

Kaliteli ve sağlam bir duşakabin arayan, banyo keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz, bir duşakabinden beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz.

Duşakabin Fiyatları Ve Modelleri
banner327

Duşakabin fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiye www.noktadusakabin.com web sayfamızdan ulaşarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Nokta Duşakabin firması İstanbul Avrupa yakasına 3 servis aracı ile nakliye ve montaj hizmeti vermektedir. Üretimini yapmış olduğumuz duşakabinlerin fiyatları İstanbul’un tüm ilçelerinde aynı fiyat ile müşterilerimize sunulmaktadır. 

Duşakabin almadan önce Teknesiz ve daha birçok Model için en ucuz duşakabin fiyatlarını burada bulabilirsiniz. Almadan önce en ucuz duşakabin çeşitleri fiyatlarını anında bulun.

Kaliteli ve sağlam bir duşakabin arayan, banyo keyfini doyasıya yaşayabileceğiniz, bir duşakabinden beklediğiniz her şeyi bulabileceğiniz, Tekneli ve teknesiz gibi önemli duşakabin modellerini ürettiği sağlam ve dayanıklı duşakabin modellerini; 90x90 cm duş tekneli duşakabin modelleri, kare duşakabinleri aradığınız ölçü ve fiyatı burada bulabilirsiniz.

Duşakabin Fiyatları Ve Modelleri

Teknesiz Mika Duşakabin Fiyatları

  • Beyaz profilli “teknesiz” Mika camlı duşakabin 
  • Mat krom profilli “Teknesiz” Mika camlı Duşakabin 
  • Parlak krom profilli “Teknesiz” Mika Camlı Duşakabin 

Teknesiz mika camlı Duşakabin Fiyatları 2 metreye kadar kare, oval, dikdörtgen ve düz her ölçüde geçerli olup nakliye montaj dahil fiyatlarıdır.

4mm Temperli cam Duşakabin Fiyatları

  • Beyaz profilli “teknesiz” 4mm temperli camlı duşakabin 
  • Mat krom profilli “Teknesiz” 4mm temperli cam camlı Duşakabin 
  • Parlak krom profilli “Teknesiz” 4mm temperli cam Duşakabin

4mm camlarda uygulanmış olan kampanya ile her çeşit profil aynı fiyat ile satışa sunulmaktadır. Belirtilen fiyat şeffaf cam duşakabin için geçerli olup kumlama (desen) ilave edildiğinde eklenmekte ve toplamda olmaktadır. 2 metre kadar her ölçü için fiyat aynıdır.

5 mm Temperli Cam Duşakabin Fiyatları

  • Beyaz profilli “teknesiz” 5mm temperli camlı duşakabin 
  • Mat krom profilli “Teknesiz” 5mm temperli cam camlı Duşakabin 
  • Parlak krom profilli “Teknesiz” 5mm temperli cam Duşakabin 

5 MM Temperli cam kategorisi web sitemizde lüks camlı duşakabin modelleri olarak geçmektedir. Belirtilen fiyat şeffaf cam duşakabin için geçerli olup kumlama (desen) ilave edildiğinde eklenmekte ve toplamda olmaktadır. 2 metre kadar her ölçü için fiyat aynıdır.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2018, 16:32
YORUM EKLE

banner307

banner325