En Tutkulu Aşk Filmleri

Aşk; her insanın aradığı, kimisinin bulacağına inandığı, kimisinin ise hayatı boyunca bulabileceğini düşünmediği bir kavramdır.

Yaşam 06.08.2020, 19:53
En Tutkulu Aşk Filmleri

Aşk; her insanın aradığı, kimisinin bulacağına inandığı, kimisinin ise hayatı boyunca bulabileceğini düşünmediği bir kavramdır. İnsanlar aşık olabilmek için yollar, çözümler ararlar fakat aşk öyle isteyerek olabilecek bir şey değildir. Kendini ikna ederek karşındakinin olumlu yönlerini görerek en fazla sevgi oluşturabilirsin, aşk gibi yoğun bir duyguyu isteyerek elde etmek mümkün değildir. Tabi burada bahsettiğim şey gerçek aşk, ergenlerin yaşadığı her duyguya aşk demesi gibi bir şey değil.

Peki Aşk bu kadar zorsa "Bu eksikliği kapatmak için ne yapmalıyız?" dediğinizi duyuyorum. Bunun için en güzel şey aşk filmleri izlemek olacaktır. Romantik filmler kendimizi o muhteşem aşkı yaşayan çiftin yerine koymamızı ve tutku ve şehveti sonuna kadar hissetmemizi sağlar. Size bunun için en tutku ve şehvet dolu filmleri listeleyeceğiz, bu filmleri izlerken yoğun bir duygu hissedeceksiniz. Bu konuda size iki önerim olacak Grinin Elli Tonu serisi ve Gabriel's Inferno izle filmleri.

Grinin Elli tonu

Bu filmi özetlemek gerekirse hastalıklı bir adamın gerçek aşkı bulması denebilir. Christian zengin, yakışıklı, çekici daha doğrusu kadınların bir erkekte isteyebileceği her şeye sahip bir adamdır. Tabi bir şey hariç, Christian sevgi duygusundan tamamen uzak bir kişiliktir. Evlatlık olan Grey çok zorlu bir çocukluk geçirmiştir, annesinden hiç sevgi görmemiş babasından ise sadece öfke ve şiddet görmüştür. Bu şiddet onu sevgiden uzaklaştırmış ve duygusuz bir hasta yapmıştır. Peki hasta hasta diyorsun nedir bu hastalık, şehvet ve hükmetme duygularına hapsolmasını sağlayan bu hastalık bir kadına tamamen köle gibi hükmetmesine neden olmaktadır. Sıra dışı erotik istekleri olan Grey kadınlarla tamamen sahip, köle ilişkisi içerisinde bir ilişki içindedir. Bir gün ise tanıştığı Anastasia Steele tüm hayatının değişmesine neden olacaktır.

Anastasia Steele bir röportaj için zengin bir iş adamı olan Christian Grey'in yanına gider. Her kadın gibi Anastasia'da ondan etkilenir. İlişkiler söz konusu olduğunda toy ve bilgisiz olan Anastasia, Christian'a karşı yoğun bir şehvet duyar. Christian ise bu güzel ve zeki kadının isteğine karşı koyamaz ve aralarında bir ilişki başlar. Ancak Christian'ın bu konuda önemli şartları vardır. Başta olayın ciddiyetini kavrayamayan Anastasia şartları kabul eder fakat Christian'ın erotik fantazilerini gördüğünde kendini korkmaktan alıkoyamayacaktır. Başta Anastasia'ya diğer kadınlar gibi davranan Christian zamanla onun diğerleri gibi olmadığını ve kendisininde onu diğer kadınlar gibi görmediğini fark edecektir ve tutku dolu bir aşk başlayacaktır.

Karanlığın Elli Tonu

Grinin elli tonu filminin devamı olan filmde, Anastasia Christan'ın kurallarından ve taleplerinden adeta yılmıştır ve ondan ayrılma kadarı vermiştir. Kendi başına hayatına devam etmeye çalışsa da Christian'a hala güçlü bir çekim hissetmektedir. Christian ise ona yeni bir teklifle gelince kabul etmekten başka bir şansı kalmaz. Her şey çok güzel başlar fakat Anastasia'nın sahiplikle ilgili tüm şeyleri öğrenmesi ve Christian'ın eski hayatının izleri ilişkilerine gölge düşürecektir.

Özgürlüğün Elli Tonu

Serinin son filmi olan özgürlüğün elli tonundan Christian ve Anastasia'nın çalkantılı ilişkileri sonunda rayına oturmuş ve evlilik hazırlıkları yapmaya başlamışlardır. Fakat saplantıları olan Jack onlara bir çok zorluk çıkaracaktır.

Grinin Elli Tonu serisini izledikten sonra Gabriel's Inferno ve Gabriel's Rapture filmlerini oldukça beğeneceksiniz.

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu