Alexa

Erkek Yaz Kombini

Yazın gelmesi ile birlikte herkesin gardırobu doğal olarak yenileniyor. Bu yazımızda erkeklerin yazın nasıl giyinmesi gerektiğini göreceğiz.

Erkek Yaz Kombini

Yazın gelmesi ile birlikte herkesin gardırobu doğal olarak yenileniyor. Bu yazımızda erkeklerin yazın nasıl giyinmesi gerektiğini göreceğiz. İlk olarak yaz demek düğün demektir. Bu nedenle birçok davet alacağınızdan casual giyim olarak adlandırılan klasik giyimi inceleyeceğiz.  Beyaz gömlekler her sene olduğu gibi bu yazda çok moda beyaz gömleklerinizi erkek kolye çeşitlerinden zincirli kolye ile kombinlemek çok akıllıca bir seçim olacaktır. Seçmiş olacağınız pantolonun da klasik olması gerekiyor. Bu sebepten dolayı ister düğmeli pantolon askısı isterse de kıskaçlı pantolon askısı ile kombin yapmak sizin gitmiş olduğunuz yerde daha çok ilgi çekmenize ve daha şık gözükmenize neden olacaktır.

Yaz şıklığı ve rahatlığı bir arada kullanmak isteyen erkekler için çok ideal bir mevsimdir. Hem rahat hem de şık olan şortlar tam size göre şortlarla birlikte erkek küpe modelleri de dikkat çekiyor. Özellikle renkli şortlar bu yaz çok ilgi odağı olacağa benziyor.  Biraz daha dikkat çekici olmak istiyorsanız renkli şortlarla beraber halka küpeleri kullanmanızı öneriyoruz. Televizyonda veya internet ortamında gördüğünüz her şeye özenmeyin. Kendi kilonuza göre ve vücut tipinize göre giyinmenizi öneriyoruz. Eğer kilolu iseniz dar kıyafetler tercih etmeyiniz. Kilolarınızı gizlemek için en önemli aksesuar yine pantolon askısı oluyor.  Ayrıca ayakkabı da insanların dikkatini çeken ilk şeylerden birisidir. Bu nedenle ayakkabı çeşitlerini doğru ve şık seçmenizi öneriyoruz. Kombininiz de sadece kıyafetlerinizin şık olması yetmiyor.

 Bu kıyafetleri desteklemek için aksesuar kullanmanız gerekiyor. Bu aksesuarlara ve daha binlerce çeşidi olan takılara Türkiye’nin en hızlı gelişen ve herkesin son zamanlar da gözdesi olan “Modalarda.com” sitesinden kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde ulaşabilirsiniz kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

YORUM EKLE