Alexa
banner322

Kişiye Özel Pırlanta Kolye Modelleri Blue Diamond’da

Bayanların en çok sevdiği aksesuarlardan biri de kolyelerdir. Günlük hayatlarında ya da iş yaşamlarında pırlanta bir kolye ile çok daha zarif ve şık görünmek isterler.

Kişiye Özel Pırlanta Kolye Modelleri Blue Diamond’da

Bayanların en çok sevdiği aksesuarlardan biri de kolyelerdir. Günlük hayatlarında ya da iş yaşamlarında pırlanta bir kolye ile çok daha zarif ve şık görünmek isterler. Blue Diamond, kişiye özel pırlanta kolye modelleri bulunan seçkin bir markadır. Dünya çapında isim yapmış olan markaya ait birbirinden güzel onlarca pırlanta kolye modeli bulunmaktadır.

Bu modellere https://www.bluediamond.com.tr/pirlanta-kolyeler/ adresinden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte mağazalarını ziyaret ederek, özel tasarımların teninizde nasıl göründüğünü ve özel dokunuşunu hissedebilirsiniz.

Blue Diamond ayrıcalıkları;

  • Firma, online olarak satış yapmakta olan ve Türkiye genelinde yaygın satış ve servis ağı bulunan bir markadır.
  • Online olarak yapılan tüm alışverişlerde, ürünler için 2 yıl firma garantisi bulunmaktadır. Ayrıca pırlantalı olan modeller sertifikaları ile sunulmaktadır.
  • Ürünlerin üzerinde tahribat yapılmış olması garanti kapsamı dışında kalır. Bu nedenle garanti kapsamından yararlanabilmek için ürünlerinizin üzerinde onarma, kısaltma, küçültme gibi işlemlerin yapılmamış olmasına özen göstermeniz gerekir.
  • Blue Diamond online satış için iade kolaylığı sunmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içinde koşulsuz olarak iade edebilir ve paranızın tamamını geri alabilirsiniz.
  • Online olarak yaptığınız tüm alışverişlerde kredi kartınıza peşin fiyatına taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
  • Satın aldığınız ürünler, kargolanmadan önce belirttiğiniz özelliklerde hazırlanır. Özel kutusunda gönderilen ürünler sertifikası, faturası ve irsaliye belgesi ve hediye notuyla birlikte sevdiğiniz kişiye kargolanır.
  • Siparişleriniz teslim edilene kadar Blue Diamond garantisi altındadır. Belirttiğiniz adrese güvenli ve taşıma garantili olarak teslim edilmektedir.
  • Firmanın online sitesinden en iyi fiyat garantisi altında da ürün alımı yapabilirsiniz. Belirli pırlantalı ürünler için geçerli olan bu ürünler, piyasadaki en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Sizler de kendinizi şımartmak için en güzel ve en özel tasarımları Blue Diamond’da bulabilir, uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme imkanları ile satın alabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2017, 21:50
YORUM EKLE