Alexa

Kuruyemiş, kahve ve baharatlarda lider marka

2017 yılında Gaziantep'te kurulan gıda pazarı, tamamen doğal ve taze ürünleri ile kısa sürede sektörün en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.

Kuruyemiş, kahve ve baharatlarda lider marka

2017 yılında Gaziantep'te kurulan gıda pazarı, tamamen doğal ve taze ürünleri ile kısa sürede sektörün en çok tercih edilen firması haline gelmiştir. Ürün çeşitliliğinin çokluğu ve müşterilerine ürünlerini en kısa sürede ve taze olarak ulaştıran firma, bu konuda % 100 müşteri memnuniyet oranı ile hizmetlerine devam ediyor. Firma özellikle en çok beğenilen ve talep edilen yöresel ürünlerde, kaliteden ödün vermeden ürün çeşitliliğine her gün yenilerini ekliyor. Firma sitesi vasıtası ile ürünlerini, tüm ülke halkına daha kısa sürede ulaştırıyor. Siparişleri aynı gün kargoya teslim eden firma, müşterilerine en güvenilir ve avantajlı ödeme imkanlarını da sunuyor. Şekeroğlu Antep Pazarı online satış için sekerogluonline.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Baharat ve kahveler

Firmanın satışa sunduğu baharatlar arasında bulunan;

  1. Kırmızıbiber (acı ve tatlı), isot, kimyon, sumak, nane, kekik ve karabiber
  2. Fesleğen, kişniş, zerdeçal, köri, haspir ve safran
  3. Yenibahar, zencefil ile köfte ve sucuk baharatları gibi ürünler, yeni mahsul olarak ve taze bir şekilde, özel ambalajlarında gönderilmektedir.

Firma kahve çeşitliliğinde de sektöre öncülük etmektedir. Firmanın kahve çeşitleri arasında; Türk (normal ve damla sakızlı) ve Osmanlı kahvesi, menengiç ve dibek kahvesi ile sahlep ve sıcak çikolata gibi sıcak içecekler bulunuyor.

Kuruyemiş ve şekerlemeler

Firmanın taze olarak sunulan kuruyemiş ürünleri arasında;

  1. Antep fıstığı (duble, kırmızı iç ve ağaç altı gibi), fındık (çiğ ve çifte kavrulmuş), leblebi, çekirdek ve kaju
  2. Karışık çerez (atom, ekstra ve meyveli atom gibi), yer fıstığı (kavrulmuş, tuzlu, tuzsuz ve salamura), badem (çiğ, kavrulmuş ve kabuklu) ve soslu mısır çerezi ile kurutulmuş her çeşit meyveler (kivi, yaban mersini, hünnap, mango ve dut gibi) bulunuyor.

Zengin şekerleme çeşitleri ile tanınan firmanın ürünleri arasında ise;

  1. Badem ve Antep fıstıklı draje çeşitleri, fıstık ezmesi ve ceviz sucuğu
  2. Cezerye (fındıklı ve fıstıklı), Antep fıstıklı muska ve lokum çeşitleri (fitil, sade, sadrazam ve çifte kavrulmuş gibi) bulunuyor.

Bitkisel ve yöresel ürünler

Firmanın sitesinde satışa sunduğu sağlık açısından çok faydası olan bitkisel ürünler şunlardır;

  1. Bitkisel çaylar: adaçayı, melisa, eğir kökü, aslan pençesi, çakşır kökü ve çoban çantası gibi onlarca çeşit mevcut.
  2. Tohumlar: keten, kendir, ısırgan, çemen, hardal, kinoa ve turp gibi birçok tohum bulunuyor.

Firma ayrıca salça çeşitleri, kuruluk, zahter, nar ekşisi ve kahvaltıda tüketilen birçok yöresel ürünü de müşterilerinin beğenisine sunuyor.

YORUM EKLE