Alexa
banner322

Medyum Büyünün Gerçek Yüzünü Anlatıyor

Büyü insanoğlunun var olduğu zamandan beridir bilinen ve yapılan bir işlemdir. Çok fazla çeşidi ve türü bulunur. Büyüler, medyumların doğaüstü güçlerini, yeteneklerini ve ilmini kullanarak insanların iradelerini etki altına aldıkları bir ilim dalıdır.

Medyum Büyünün Gerçek Yüzünü Anlatıyor

Büyü insanoğlunun var olduğu zamandan beridir bilinen ve yapılan bir işlemdir. Çok fazla çeşidi ve türü bulunur. Büyüler, medyumların doğaüstü güçlerini, yeteneklerini ve ilmini kullanarak insanların iradelerini etki altına aldıkları bir ilim dalıdır. Aynı zamanda büyü yapılırken bedensiz varlıklar ile de iletişim içine girilebilmektedir. Büyünün iyi niyetle ve insanların yararı için yapılanlarına ak büyü denilmektedir. İnsanların zararına ve kötülüğü için yapılan büyüler ise kara büyülerdir. Ak büyüleri gerçek ve uzman medyumlar yapmaktadır. Çünkü onlar ilim ve yeteneklerini ancak milletin iyiliği için kullanırlar. Kara büyüleri ise sahte medyumlar yapmaktadır. Çünkü onların tek istediği menfaat ve çıkarlarıdır.

Büyü bazen farklı malzemeler bazen ise sadece dua ve tılsımlar aracılığı ile yapılan çeşitli doğaüstü işlem ve uygulamaları içeren bir ilim dalıdır. Büyü kimi zaman saç teli, at nalı, bağırsak, kırmızı biber, muska yardımı ile yapıldığı gibi bazen de sadece dua ve tılsım yapılarak da yapılabilmektedir. Büyüler arasında kısa süreli olanları olduğu gibi uzun süreli ve ömürlük olanları da vardır. Büyünün süresi yardım için gelen kişinin istek ve amacına göre değişir. Aynı zamanda bir büyünün etkili ve kalıcı olma derecesi yapan medyum hocanın ilmi ve yetenekleri ile de doğrudan alakalıdır. Büyüler kişilere özel olarak hazırlanır. Bir kişi için yapılan bir büyü bir başkasında aynı etkiyi yaratmaz. Büyü ancak üstün yetenekleri ve ilmi ile doğuştan bu ilme vakıf olan kişiler yani medyumlar tarafından yapılabilir. Büyü yapmak da büyü bozmak da sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Büyü sanıldığı gibi anlamsız sözler ile yapılmaz. Bazı ayetler konarak ve dualar, tılsımların yanında esmalar okunarak yapılır. Hangi duaların okunduğu kadar kim tarafından okunduğu da önemlidir. Etkili olması için iyi bir medyum tarafından okunmuş olması gerekir.


Büyü insan iradesini etki altına alan bir ilimdir. Çeşitli bedensiz varlıklar ile iletişime geçilerek kişilerin iradeleri etki altına alınır. Aynı zamanda medyumların ilmi, yetenekleri ve doğaüstü güçleri sayesinde iradeler etki altına alınarak yardım için gelen kişilerin sorunları çözülmeye çalışılır. Bir sorun üzerine yapılan büyüler olduğu gibi aynı zamanda koruma amaçlı yapılan büyüler de vardır. Büyüler tesirli, etkili ve kalıcı olması için doğru ve gerçek bir medyum tarafından yapılmış olması önemlidir. Bu yüzden eğer yardım alacaksanız iyice araştırmalı ve tedbirli olmalısınız.

Alanında oldukça başarılı işlere imza atmış olan Medyum Oğuz hoca efendi birçok kişinin dert ve sıkıntılarını yüksek ilmi sayesinde yaptığı büyü çalışmaları ile çözüme ulaştırmıştır. Siz de çeşitli sorun ve sıkıntılar içerisinde iseniz kendisine başvurabilir ve yardım talep edebilirsiniz.

https://www.medyum.gen.tr

YORUM EKLE

banner313