Nurettin Tuğrul Kimdir, Nerelidir?

Nurettin Tuğrul kimdir? yaptığı görev icabı biyografisi merak edilen Nurettin Tuğrul'un hayatı nedir?

Yaşam 10.11.2022, 21:26 18.11.2022, 13:22
Nurettin Tuğrul Kimdir, Nerelidir?

Nurettin Tuğrul aslen nerelidir, hangi okullarda okumuştur? İsmi merak edilen Nurettin Tuğrul kimdir? Yazar ve Hakim olan Tuğrul'un biyografisini ilgili haberimizin bu sayfasında bulabilirsiniz.

Nurettin Tuğrul kimdir?

1968 Erzurum Oltu ilçesinde doğan Nurettin Tuğrul, İlköğretim ve orta öğretimini memleketi olan Erzurum’un Oltu İlçesinde tamamladı. Tuğrul, Lise çağına geldiğinde Ankara’da bulunan Halasının yanına gitti. Tuğrul, eğitimine Ankara Gazi Lisesi’inde devam etti. Ankara üniversitesi hukuk fakültesinden 1993 tarihinde mezun olan Nurettin Tuğrul, 1999 yılında ise Erciyes üniversitesi makine mühendislik fakültesinden mezun olmuştur.

Nurettin Tuğrul, Ankara üniversitesi hukuk fakültesinden Mezun Olmasının Akabinde Hakm savcı stajyerliğini Erzurum ağır ceza merkezinde yapmıştır. Askerlik görevini 243 dönem yedek subay olarak Tunceli Pülümür’de tamamlayan Nurettin Tuğrul, Hakimlik Görevini Kayseri- Elazığ, Çorum, Kargı , Hatay ,Reyhanlı, Denizli ,Ankara, Bandırma ve Bursa yapmıştır. Halen Bursa hakimi olarak görev yapan Yazar ve Hakim olan Nurettin Tuğrul, Büşra ve Ömer Faruk adında iki çocuğu vardır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)