Alexa

Örgüde Yeni Tatlar ve Modeller

Artık tüm dünyada geleneksel olan şeylere önem artıyor. Tabi bu durumdan nasibini alan bir konu ise evde yapılan örgüler.

Örgüde Yeni Tatlar ve Modeller

Artık tüm dünyada geleneksel olan şeylere önem artıyor. Tabi bu durumdan nasibini alan bir konu ise evde yapılan örgüler, lifler, iğne oyası ve yelekler… Artık genç, yaşlı fark etmeksizin tüm hanımlar internet üzerinden örgü modelleri, bebek yelek modelleri ve lif modelleri araştırıyor ve bunları evde kendisi yapıyor. El emeği göz nuru olan bu işlerini ise ilk önce eşe dosta daha sonra tanıdık tanımadık herkese gösterip fikir alıyor, yeni modeller geliştiriyor, böylece hem yeni bir hobi kazanmış hem de bir şeyler tasarlamanın zevkini tatmış oluyorlar.

İşte sitemizin kuruluş amacı tüm hanımlarımıza bu konuda destek olmak ve onları bir platformda birleştirmektir. Ayrıca sitemizde örgü örmeyi bilmeyen hanımlar da rahatlıkla örgü örmeye öğrenebilir, kendini geliştirebilir. Çünkü kendi elleriyle örgü modelleri, lif modelleri ve yelek modelleri tasarlayan kadınların kendilerine olan özgüveni her zaman bir başka olmuş ve bu mutlulukla etrafına neşe saçtığını biliyoruz.

Siz de burada kendi elleriyle çocuğunu giydirmek isteyen anneler, eşine, babasına, annesine kendi elleriyle bir hediye hazırlamak isteyen hanımlar ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyen herkesin kendine meşgale edinebileceği bir iş olan örgüyü öğrenmenin aslında o kadar da zor olmadığını görecek ve öğrendiklerinizin tadını çıkaracaksınız. Bunun yanında bebekleriniz için bebek yelek modelleri seçerek direk örmeye başlayacaksınız.

Ayrıca burada örgü modelleri, lif modelleri, yelek modelleri başta olmak üzere iğne oyası hakkında da aklınıza gelebilecek her türlü soruya yanıt bulabilecek, insanların kendi çıkardıkları modellerden ve tecrübelerinden faydalanabilecek ve siz de kendi ev ekonominize iğne oyası modelleri yaparak katkı sağlamanın mutluluğu ile bir hobi edinmiş olacaksınız.

Eğer isterseniz siz de kendi ürettiğiniz modelleri mimuu.com da paylaşabilir, örgüye yeni başlayan insanlara bilgi ve tecrübeleriniz ile destek olabilir ve onlara yeni bir hobi edinebilmesi hususunda yardımcı olabilirsiniz. Sitemizde, hoşça vakit geçirmeniz ve her geçen gün bildiklerinizi artırmanız dileğiyle…

YORUM EKLE