Alexa

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Birçok insan için zaman çok önemlidir. Özellikle iş adamları her şeyin zamanında olması için büyük bir çaba göstermektedir.

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Birçok insan için zaman çok önemlidir. Özellikle iş adamları her şeyin zamanında olması için büyük bir çaba göstermektedir. Bir yerden bir yere zamanında ulaşabilmek, işleri zamanında yapabilmek için ulaşım aracıda çok büyük önem taşımaktadır. Ulaşımın hızlı bir şekilde yapılabilmesi için gelişen teknoloji sayesinde jetler kullanılmaktadır.

Zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen pek çok firma özel jet kiralama konusunda hizmet vermektedir. Dünyanın neresinde olursanız olun bulunduğunuz noktada ve gitmek istediğiniz noktada havaalanı varsa eğer jet kiralamanız mümkün olmaktadır. Bu konuda özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak donanımlı firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Pek çok hizmet ağı bulunan uzman ve güvenilir kadrosu ile uçuş şirketleri bulunmaktadır. Havacılık şirketlerinin özel jet kiralama portföyünde;

1-Şirket sahipleri

2-Üst düzey yöneticiler

3-Holding CEO'ları

4-Yerli ve yabancı sanatçılar

5-Devlet başkanları

6-Dünyaca ün kazanmış müzik grupları

7-Diplomatlar

8-Haberciler

9-Yardım kuruluşları

10-Diğer gruplar ve organizasyonlar bulunmaktadır.

jet-ucak-kiralama-fiyatlari

Kiralama konusunda havacılık şirketlerinin 7/24 hizmetleri bulunmaktadır. Talebinizi ve ihtiyacınızı belirtmeniz durumunda size en uygun hizmet verilmektedir. Ortaya çıkacak her türlü problemlerde destek sağlanmaktadır. Özel jet kiralayarak yolculuk yapmanın elbette avantajları bulunmaktadır. Bunlar;

-Havaalanına saatler öncesinden giderek beklemek zorunda kalmazsınız.

-Üst araması, bagaj teslimi, yanınıza almamanız gereken eşyalar gibi durumlara maruz kalmazsınız.

-Zaman kaybı yaşamazsınız.

-Uzman kadro sayesinde sorunsuz ve konforlu bir yolculuk yaparsınız.

Kiraladığınız jet sayesinde en erken 15 dakika içerisinde orada bulunmanız gerekmektedir. Eyvah uçağı kaçıracağım kâbusu yaşamanız imkânsızdır. Tamamen size özel olan bu jet elbette sizin gelmenizi bekleyecektir. Tüm dünyada ve ülkemizde uçak ve jet kiralama konusunda çalışan firmaların fiyatları farklılık göstermektedir. Bu konuda ekonomik ve taban fiyat uygulaması yapan şirketlerde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti esas alan ilke haline getiren şirketleri tercih etmenizde fayda olacaktır. Esnek ve kişiye özel fiyatlarda sunulmaktadır. Sadece jet kiralama değil ayrıca bütün uçuş öncesi ve sonrasında gerekli hizmetleri de kiralamış olmaktasınız.

ozel jet fiyatlari

Jet kiralama fiyatı belirlenirken bazı konular baz alınmaktadır. Örneğin kaç kişi ile yolculuk yapılacak, yolculuk nereden nereye yapılacak, personel ücretleri gibi. Ayrıca jet kiralama talebinizi firmaya ilettikten sonra size öze fiyat teklifi verilecektir. Eğer fiyatta onay verirseniz çok kısa süre içerisinde jetiniz emrinize hazır olacaktır. Size özel güvenli ve rahat yolculuğun tadını çıkarmak için özel jet kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Özel Jet Kiralama Fiyatları

Özel jet kiralama hizmetlerinden sadece işadamları, siyasiler, sanatçılar ve medyatik isimlerin faydalandığı yanılgısı son dönemlerde yıkılmaya başlandı. Plures Air; sunduğu özel hizmetlerle tarifeli uçakların sunmadığı olanaklardan faydalanmak isteyen, zamanı kıymetli olan ve kişiselleştirilmiş hizmetin ayrıcalıklarını yaşamak isteyen herkese jet uçak kiralama hizmeti sunmaktadır.

Özel jet kiralama fiyatları da seçilen jetin özelliklerine, mesafeye, yolcu sayısına ve diğer ek hizmet seçeneklerine bağlı olarak değişmektedir.

Plures Air'ın sunduğu fiyatlandırma politikasıyla ihtiyacınız olmayan bir hizmete para ödeme zorunluluğunuz ortadan kalkması bir diğer avantajdır. Sunulan alternatifler arasından seçim yaparak yada kendi alternatiflerinizi oluşturarak özel uçak kiralama fiyatlarına etki edebilirsiniz.

Detaylı Bilgi: http://www.ozelucakkirala.com/fiyatlarimiz

Plures Havacılık
Adres: İstanbul Dünya Ticaret Merkezi - EGS Business Park Blokları No: 9 Yeşilköy - Bakırköy İstanbul / TÜRKİYE
T// +90 212 465 33 32
F// +90 212 465 83 36
http://www.ozelucakkirala.com/

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalan
Yalan - 12 ay Önce

Tüm bilgiler yazıyı yazanın da reklamı verenin de ne kadar bu işten uzak, bilgisiz olduğunu gösteriyor

credit finance
credit finance - 4 ay Önce

Merhaba,

       Krediye mi ihtiyacınız var? İhtiyacı olan insanlara yardım etmeyi amaçlayan sertifikalı krediyi veren şirket tarafından akredite edilmiştir. % 3 faiz oranıyla, 50.000.000,00 TL maksimum kredi limitine minimum 5,000,00 TL kredi vermekteyiz. Yani, ilgileniyorsanız, e-posta yoluyla bize ulaşın: (creditfinacierhome@gmail.com)

İçtenlikle