Alexa
banner314

Son Bilgi: Erkal'ın Son Durumu?

Sanatçı İbrahim Erkal yoğun bakım ünitesindeki yaşam savaşını sürdürüyor. Doktorlar, beyin kanamasının durdurulduğunu ancak ödem başladığı için hayati riskin sürdüğünü belirtti.

Son Bilgi: Erkal'ın Son Durumu?

Sanatçı İbrahim Erkal'ın (50) Ulus'taki Liv Hospital'da tedavisi sürüyor. Doktorlar, derin komada olduğu ifade edilen sanatçının beyin kanamasının durdurulduğunu ancak bu kez ödem başladığını duyurdu.

Hastaneden yapılan açıklamada şu ifadeler şu şekilde:

"Beyin kanaması ön tanısıyla getirilen sanatçının ameliyatında kanama alanı temizlenmiştir. Kontrollerde ise yeni bir kanamanın olmadığı ancak tıbbi tedaviye rağmen beyin ödeminin artmış olduğu gözlenmiştir. Yoğun bakımda tutulan hastamızın hayati tehlikesi devam etmektedir." Sanatçılar İzzet Yıldızhan, Nadide Sultan, Ahmet Selçuk İlkan, Sinan Özen, Yılmaz Morgül, İsmail Hazar gibi isimler önceki gün hastaneye gelmişti. Oğlu Mustafa Yıldızhan ile birlikte ziyarete gelen İzzet Yıldızhan, haberi alır almaz İzmir'den geldiğini belirtti. Oğlunun, İbrahim Erkal'ın elinde büyüdüğünü ifade eden Yıldızhan, "İbrahim benim sanat camiasından arkadaşım olmasının yanı sıra kan kardeşimdir. Allah inşallah onu yeni doğan bebeğine bağışlar. Şunu çok iyi biliyorum ki İbrahim güçlü bir insandır. Bu durumu en kısa sürede yenerek eski sağlıklı günlerine kavuşacaktır" dedi. Dün ziyarete gelen Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ise "İlk 24 saati daha henüz doldurmadık bu çok önemli. Arkasından 72 saati bekleyeceğiz. Yapılması gereken müdahale tıbbi olarak yapıldı. Herhangi bir değişiklik yok. Çeşitli haberler çıkıyor, yanlış şeyler arkadaşlar. Bunlar günahtır, yazıktır, onun da ailesi var" dedi. 

YORUM EKLE

banner313