Alexa

Tekne Kiralama ile Organizasyonlarınızı Eşsiz Maviye Taşıyabilirsiniz

Eşsiz bir İstanbul manzarasına erişebileceğiniz tekne kiralama organizasyonlarında, masmavi denize doğru yol alabilirsiniz. Yaz aylarında denize giriş imkanı da bulabileceğiniz teknelerde, gereksiz kalabalıktan uzak bir tatil yapabilirsiniz.

Tekne Kiralama ile Organizasyonlarınızı Eşsiz Maviye Taşıyabilirsiniz

İstanbul, başkentler şehri olarak bilinen, tarihte birçok imparatorluğa ev sahipliği yapmış eşsiz bir kültür şehridir. Taşı toprağı altın şehir olarak bilinen İstanbul'un, denizi de karası da bir başka güzel. İnsanı büyüleyen bir manzaraya sahip olan bu şehirde, müzelerden, kiliselere kadar mükemmel bir kültür gezisi yapabilirsiniz. Asya ile Avrupa'yı bağlayan İstanbul'da, deniz turizmi de bir başka güzel. Uluçay Yatçılık ile ulaşabileceğiniz Tekne Kiralama hizmeti ile birçok farklı organizasyon yapabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak, saatlik ya da günlük olarak kiralama işlemi yapabileceğiniz tekne organizasyonlarınızda, gerek misafirlerinizi gerekse sevdiklerinizi eşsiz mavi ile buluşturabilirsiniz. İstanbul'un aşırı kalabalığından biraz da olsa sıyrılabileceğiniz bu kiralama hizmetini, oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Sizlere makul fiyatlar üzerinden Tekne Kiralama hizmeti sunan tekne firmasında, kiralama hizmeti ile ihtiyacınız olan her imkâna sahip olabilirsiniz. Kişisel isteklerinize bağlı olarak yemek servisi de alabileceğiniz bu organizasyon ile istediğiniz her bölgeye ve mekana erişim sağlayabilirsiniz. Özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bu organizasyonlarınızda, kişi sayınıza uygun olarak tekne seçimi yapabilirsiniz. Her kişi grubuna uygun lüks tekne seçimleri yapabileceğiniz bu hizmet ile enfes bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Mevsim, gün veya saat fark etmeksizin yararlanabileceğiniz bu hizmetler için, organizasyonu arayabilir ve seçiş olduğunuz tekneyi rezerve edebilirsiniz.

Hava durumlarından etkilenmeden gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınız da, teknenin kapalı alanlarından faydalanabilirsiniz. Davetlilerinize ya da misafirlerinize eşi benzeri olmayan İstanbul Turu yaptırabileceğiniz bu teknelerde, gezi, davet ya da özel organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Ülkemizde 2001 yılından bu yana vip gezi hizmeti sunan Uluçay Yatçılık, geniş tekne filosu ile hizmet veriyor.

Tekne Kiralama ile Ne Tür Organizasyonlar Yapabilirim?

Aklınıza gelebilecek hemen hemen tüm organizasyonlarınızda faydalanabileceğiniz Tekne Kiralama ile hem sevdikleriniz hem de misafirlerinize eşsiz bir organizasyon sunabilirsiniz. Davetlilerinizi, denizin mavisi ile buluşturabileceğiniz bu hizmetten, son derece büyük bir zevk ve keyif alacaksınız. Özel günlerinizi eşi benzeri olmayan birer anılara dönüştürebileceğiniz bu hizmet ile:

  • Şirket toplantılarınızı
  • Çocuğunuz için sünnet töreni
  • Yılbaşı organizasyonları
  • Okul ve dershane gezileri
  • Şirket gezilerinizi
  • Parti organizasyonları
  • Doğum günü kutlamaları
  • Düğün organizasyonları
  • Kına ya da Nişan organizasyonları

Yukarıdaki gibi hemen hemen tüm kalabalık organizasyonlarınızı tekneler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tekne Kiralama işleminde ilk olarak tekne seçimi yapmanız ve yat firmasını bizi aramanız yeterlidir. Ayrıca www.teknekiralama.com.tr web sitesi üzerinden de kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tekne kiralama işleminde, acente ile iletişim kurmanız sonrasında seçmiş olduğunuz tarihleri kontrol ettirmeniz gerekiyor. Seçilen tarihler arasında teknenin boş olması durumunda, ön ödeme yaparak kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekne Kiralama ile Gerçekleştirebileceğim Organizasyonlar Nelerdir?

Ayrıca kalan ücreti tekneye giriş yaptığınız zaman verebiliyorsunuz. Sizlere özel günlerinizde, tecrübeli kaptan ve personelleri ile hizmet sunan Uluçay Yatçılık firmasında, lüks bir organizasyonu, oldukça makul fiyatlara alabilirsiniz.  İstanbul üzerinden sizlere hizmet veren bu acente sayesinde eşi benzeri olmayan İstanbul gezilerine katılabilir, İstanbul boğazından, Çengelköye kadar eşsiz manzarayı yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Tekne Kiralama işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, kahvaltı veya yemek turları düzenleyebilir, Kız kulesine karşı çayınızı yudumlayabilirsiniz. İstanbul adalarına gidebileceğiniz teknelere', İstanbul'un denize kıyısı olan hemen hemen tüm bölgelerinden giriş yapabilirsiniz. .

Eşsiz bir İstanbul manzarasına erişebileceğiniz bu organizasyonlarda, masmavi denize doğru yol alabilirsiniz. Yaz aylarında denize giriş imkanı da bulabileceğiniz bu teknelerde, gereksiz kalabalıktan uzak bir tatil yapabilirsiniz. Sizlere farklı bir konsept imkanı sunan bu hizmetten, oldukça memnun kalacaksınız. Mükemmel bir organizasyona imza atabileceğiniz tekne organizasyonları ile unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

YORUM EKLE