Alexa

Termoking soğutucuda maliyet düşürmek için bir seçenek daha var.

Özellikle frigo taşımacılık yapanlar için çok özel bir ürün olan termoking soğutucu, kısa sürede bozulabilen gıda ürünlerinin taşınmasında kullanılan kamyonetlerde kullanılan soğutucu üründür.

Termoking soğutucuda maliyet düşürmek için bir seçenek daha var.

Lojistik sektöründe çalışanlar; özellikle frigo taşımacılık yapanlar için çok özel bir ürün olan termoking soğutucu, kısa sürede bozulabilen gıda ürünlerinin taşınmasında kullanılan kamyonetlerde kullanılan soğutucu üründür.

Bu soğutucu ürün aslında soğuk hava depoları ve klimalar için kullanılan soğutucudan çok da farklı olmamakla birlikte araçlar için kullanılması nedeniyle güç kaynağı ve diğer açılardan da standart klimalar, derin dondurucular veya soğutuculardan daha farklı standartlarda çalışmakta ve araç için soğutucu ürünler genellikle sırf bu iş için üretilmektedir.

Araç için soğutucu ürünleri üreten iki farklı marka bulunmaktadır. Bunlardan biri thermoking, diğeri de carrier markasıdır.

Bilindiği üzere; carrier markası aynı zamanda klimanın da mucididir. Yine de araç soğutucu ürünler için daha sık tercih edilen soğutucu ürün ise thermoking marka üründür.

Bu ürünlerin üretim merkezi yurtdışında olduğu için ülkemizde frigo taşımacılık yapanlar için thermo king soğutucu ürününde hasar meydana gelmesi halinde maliyeti bir firma için oldukça yüksek olabilmektedir.

Thermoking soğutucuya ikinci el çözümü

Thermoking soğutucu için maliyet düşürücü yeni bir çözüm artık söz konusu. CMB Reefers firması, lojistik alanındaki 20 yıllık tecrübesini müşterileri ile doğrudan buluşturuyor ve thermoking ürünler için maliyet düşürücü bir çözüm olarak ikinci el araç soğutucuları piyasaya sürüyor.

CMB Reefers olarak lojistik sektöründe Türkiye’nin dört bir yanına hizmet desteği sunuyoruz.

CMB Reefers olarak en önemli şirket politikamız sattığımız ürün ile birlikte müşterilerimizin  Ürün portföyümüzün tümü için en az 6 ay garanti sunmaktayız. Ürünlerimizin tamamı için ülkenin her yerine teknik destek verecek altyapıya sahibiz.

Danışmanlık hizmeti

CMB Reefers olarak müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmet ise thermoking soğutucu ürünler ile ilgili verdiğimiz danışmanlık hizmetidir. Ürünlerimizi satın alan bütün müşterilerimiz için satın alma sonrası kullanım ve yaşanacak problemlere karşı garantinin yanı sıra ürünün verimini arttırıcı fikirler ve ömür uzatıcı önlemler ile daha verimli bir taşıma sağlıyoruz.

CMB Reefers firması olarak amacımız lojistik sektörü ve frigo taşımacılık alanında tam bir çözüm ortağı olabilmek ve firmamızı bu alandaki en önemli yer haline getirmektir.

Bu bağlamda çalışmakta ve kurumsallığımızı her daim korumaktayız. Siz de bir lojistik firması ve araç soğutucu cihaz ile özellikle uzun mesafeli taşımacılık yapıyorsanız hem maliyetinizi düşürme hem de daha verimli ürün taşıma için ikinci el araç soğutucuları tercih edin.

İkinci el araç soğutucularda ise sektörün en kaliteli firması olan CMB Reefers’i gönül rahatlığıyla tercih edebileceksiniz.

YORUM EKLE