Alexa

Yeniliklere Hazır Olun!

Yapacağınız uçuşların daha verimli ve ekonomik olması için farklı yollar izlemekteyiz.

Yeniliklere Hazır Olun!

Yapacağınız uçuşların daha verimli ve ekonomik olması için farklı yollar izlemekteyiz. Kimisi kendi tecrübelerine güvenerek, kimisi tanıdıklara danışarak işlem yapmaktadır. Atlasglobal gibi hava yolu firmalarının Çağrı merkezleri ve İnternet siteleri ise yolcuların bireysel işlem yapmasını kolaylaştırmış adeta bir danışman niteliğinde çalışmalar başlamıştır. Dış görüntü üzerinde bir problem görünmüyor. Ama içerik olarak hem çağrı merkezleri hem de İnternet siteleri eskimeye başladı. İhtiyaçları tam karşılayamamakta ve güvenilirlik zafiyetleri vermeye başlamaktadır. Hal böyle iken bu sektör için konuşacak olursak güncel kalmanın önemini yeterince vurguladığımızı düşünüyorum. Ayrıca sadece güncel kalarak müşteri memnuniyetini sağlamak oldukça zor olabilmektedir. Ne kadar yenilik, ne kadar kampanya ve ne kadar güncel sistem olursa memnuniyette bu açıdan yüksek olacaktır. 

Yolcularla çeşitli irtibatlar kurduk. Yaptığımız araştırma çalışmaları, fizibilite çalışmaları sonucunda Plusfly olarak sizlere yenilikler getirdik. Bazı yolcular mevcut sistemden şikayetci iken bazı yolcular ise sadece eksik olduğunu belirtmekle yetindi. Borajet gibi firmaların çağrı merkezi personeline ulaşan çağrılarda olan konuşmaları da dikkate aldık. Hatta belki de çalışmalarımızın birçoğunu bu konuşmalardan esinlendik diyebiliriz. Müşteriler ağırlıklı olarak en uygun bilet fiyatlarının ne  zaman olduğunu, biletlerin değişikliği olup olmadığını, kampanyaların olup olmadığını, hava limanlarına nasıl ulaşabileceğini öğrenmek istediler. Bütün bunları birleştirdiğimizde ise yeni bir sisteme ihtiyaç olduğunu fark ettik. 

Sorulan sorulara yanıt olabilecek nitelikte yenilikleriyle Plusfly.com'utasarladık. Hem uçak bilet alabileceğiniz hem de bilgilere ulaşabileceğiniz sanal bir organizma gibi düşündük. Aslında eski ismi olan kolaybilethatti.com'u dünya standartlarına çekmekle kalmadık daha da ilerisine taşımaya çalıştık. Kolay ve güvenilir arayüzü ile 2 adımda bilet alabilirsiniz. Bunu zaten bazı yerlerde görebilirsiniz. Artı olarak yeni dizaynı ile de bilgilere ulaşmanızı kolay kıldık. Örneğin; kampanyalar sekmesinde Onur air gibi hangi firmaya ait kampanyayı isterseniz firmanın logosuna tıklamanız yeterli olacaktır. Tüm firmaların sitesini tek tek gezmeniz yerine bu yeniliği getirdik. Farklı bir örnek verecek olursak, hava limanı ulaşım bilgileri bazen seyahatlere engel niteliği taşımaktadır. Yolcular bazen sırf bu yüzden uçak bileti almaktan vazgeçmekte ve uğraşmamaktadır. Gerçekten de dikkate değer bir konu; bu konu üzerinde bazı araştırmalar yaparak kısa bilgileri de elimizden geldiğince paylaştık. Bunun gibi birçok küçük gibi görünen ama önemli bilgiyi de sayfaların uygun bölümlerine yerleştirdik.

İlerleyen dönemlerde kampanyalara ve artı puanlara ulaşmak için Plusfly'ı takip edin. Gelecek için çok güzel projeler hazırlamaktayız. Yapacağımız yeniliklerden yararlanmak ve en ucuz uçak bileti almak için bizi tercih edin. 

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2017, 10:14
YORUM EKLE