Alexa

Ahmet Demircan; Bunu Washington bekliyor, İsrail Bekliyor

Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan Ak Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaretinde, “Önemli olan oy oranımızı arttırarak kazanmak. Bunun için daha çok çalışmalıyız.” dedi.

Ahmet Demircan; Bunu Washington bekliyor, İsrail Bekliyor

Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, 31 Mart Yerel seçim çalışmaları kapsamında Ak Parti Havza Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret etti. Demircan burada yaptığı konuşmada; "Ülkemizi bölmek isteyenler bekliyor. Bu millet onlara bu seferde fırsat vermeyecektir." dedi.

"İstişare halinde olacağız"

Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, her zaman sahada olduklarını, bundan önce olduğu gibi sadece seçim zamanı değil her zaman vatandaşlarla birlikte olduklarını belirterek, "Partimizin olmazsa olmazı halkımız ile istişare halinde olacağız.” dedi.

"Kaygımız yok"

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, burada yaptığı konuşmada, Ak Partinin seçimin kazanmama gibi bir kaygısı olmadığını söyledi. Başkan İkiz, “Önemli olan oy oranımızı arttırarak kazanmak. Bunun için daha çok çalışmalıyız.” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir, Havza için projelerinin hazır olduğunu söyledi. Özdemir; “Yapılanların üzerine daha fazlasını koymak için yola çıktık.” dedi.

"Ülkenin istikrarı tökezlesin istiyorlar"

SKM'de son olarak konuşan Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, 31 Mart’ta normalde yerel seçimlerin yapıldığını fakat sonucunun geneli ilgilendiren bir seçim olduğunu söyledi. Demircan; "birileri bu seçim sonuçlarını merakla bekliyor. İstiyorlar ki iktidar zayıflasın, ülkenin istikrarı tökezlesin. Bunu Washington bekliyor, İsrail bekliyor. Ülkemizi bölmek isteyenler bekliyor. Bu millet onlara bu seferde fırsat vermeyecektir. Bunan inancımız tam. Normalde yerel seçimleri yapıyoruz ama sonuçları itibari ile geneli ilgilendiren önemli bir seçim olacak 31 Mart seçimleri.” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Ak Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlar ile sohbet etti, Ak Parti Havza Belediye Başkan Adayı Sebahattin Özdemir için destek istedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE