Alexa

Ali Şener; Canik'te yeni bir belediyecilik anlayışı başlayacak

Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener Hasköy, 31 Mart gecesi Canik'te yeni bir belediyecilik anlayışının başlayacağını söyledi.

Ali Şener; Canik'te yeni bir belediyecilik anlayışı başlayacak

Saadet Partisi Canik Belediye Başkan Adayı Ali Şener Hasköy, Devgeriş, Çanaklıçeşme, Toptepe, Gaziosmanpaşa, Soğuksu mahallerinde esnaf ziyaretlerinde ilgiyle karşılandı.

Esnaf ziyaretlerine devam eden Ali Şener, Canik esnafının ilçenin kalbi olduğunu dilegetirdi. Ali Şener, "Esnafımız bizlere büyük teveccüh gösterdiler. Bizlerde onların sorunlarını dinleyerek destek istedik. İlçemizi hep birlikte düzelteceğiz. Esnafımızla, çiftçimizle, işçimizle herkes el, ele vererek Canik'imizi düzelteceğiz. Umuyorum ki halkımızın desteği ile 31 Mart gecesi Canik'te yeni bir belediyecilik anlayışı başlayacak" şeklinde konuştu.

PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ

Canik ilçesinde çalmadık kapı bırakmayacağını ve bu güveni boşa çıkarmayacaklarını belirten  Ali Şener, "İlçemizde çalmadık kapı, elini sıkmadık vatandaş bırakmayacağız inşallah. Herkesi ziyaret ederek kendimizi ve projelerimizi anlatacağız. İlçemizin artık dışarıdan gelen ve bu halkı tanımayan insanlara ihtiyacı yok. Vatandaş kendinden olan ve sorunları bilen insanların yönetmesini istiyor. Bende bu düşüncelerle bu göreve talip oldum. Allahın izni milletimizin desteği ile bu görevi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Herkesten bana güvenmelerini istiyorum. İnşallah sizlerin bu güvenini boşa çıkarmayacağım" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 14:19
YORUM EKLE