Alexa

Anadolu mahallesine doğalgaz Müjdesi

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Anadolu Mahallesi’nde doğalgaz müjdesi verdi.

Anadolu mahallesine doğalgaz Müjdesi

Anadolu Mahallesi’nde doğalgaz çalışmalarının bu hafta içinde başlayacağının müjdesini veren Erdoğan Tok, "Uzun bir çabadan sonra çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başlıyoruz." dedi.

2013 yılından bu yana Bakanlar Kurulu Kararı ile riskli bölge olarak belirlenen mahallelere doğalgaz hizmeti verilmediğini belirten Tok, Bu bölgelerde yaşayan vatandaşların uzun yıllardır yaşadığı en büyük sıkıntı olarak devam eden doğalgaz sorunu girişimleri neticesinde çözüme kavuşuyor.

SAMGAZ ile yapılan görüşmeler neticesinde doğal gaz altyapısı sağlandı. Anadolu Mahallesinde yaşayan vatandaşları doğal gaz ile buluşacak. çalışmalarda ilk kazı üç gün sonra  yapılacak. İlkadım Belediyesi ve SAMGAZ ekiplerinin planlı ve koordineli çalışmaları ile yapılacak kazılarla Anadolu Mahallesi’nin tüm sokakları doğalgaza kavuşacak. 

 Verdikleri  sözleri tek tek yerine getirdiklerini söyleyen Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Belediyemiz yetkisi dışında kanunlarla bazı mahallelerimizde doğalgaz ile ilgili mağduriyetler yaşanmaktaydı. Uzun bir çabadan sonra çalışmalarımızın meyvelerini toplamaya başlıyoruz. Girişimlerimiz, uzun uğraşlarımız, çabamız ve gayretlerimizle verdiğimiz sözleri bir  bir yerine getiriyoruz. Anadolu mahallemizin doğalgaz sorununu çözdük. Bu hafta Belediyemiz ve SAMGAZ ekipleri koordineli ve planlı bir şekilde doğalgaz kazı çalışmalarına birkaç gün içinde başlayacak. Hayırlı ve uğurlu olsun ”dedi. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2019, 13:58
YORUM EKLE