Alexa

Bağımsız Aday Erhan Usta Heyecanı Samsun'u Hareketlendirdi

MHP Samsun Milletvekili iken Cumhur İttifakını zedeleyecek tutum ve davranışları gerekçe gösterilerek partisinden ihraç edilen Erhan Usta, Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Bugün Saat 15.00 Tütün İskelesi önünde halka hitap edecek.

Bağımsız Aday Erhan Usta Heyecanı Samsun'u Hareketlendirdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağımsız aday olan Erhan Usta, Sosyal medyadan yaptığı canlı yayınla da samsunlulara hitap ederek adaylığını resmileştirmişti.

KİMİN ADAMI OLDUĞU SORGULANMAYA BAŞLANDI

Bugün Samsunlularla buluşacak olan Erhan Usta'nın saat 15.00'te Tütün İskelesi önünde yapacağı konuşma tüm Samsunlular tarafından merak ediliyor. Samsun'da kulislerde, sosyal medya ve yerel basında çıkan haberlerde Erhan Usta ile ilgili çok fazla yorum yapılmıştı. Erhan Usta'nın özellikle Milliyetçi Hareket Partisi'nden ihraç edilmesinden sonra İyi Parti'den Büyükşehir Belediye Başkan adayı olacağı tartışılırken aynı zamanda bağımsız aday olabileceği yönünde de yorumlar yapılıyordu. Usta'nın Bağımsız adaylığından sonra ise 'KİMİN ADAMI' olduğu sorgulanmaya başladı. Erhan Usta, hiç kimsenin adamı olmadığını, Samsunluların gösterdiği teveccühe dayanarak bağımsız aday olduğunu her ne kadar ifade etse de bir taraftan siyasiler diğer taraftan da vatandaş tarafından çeşitli rivayetlerle "Erhan Usta" tavrı Samsun'da en çok konuşulan isim oldu.

Erhan Usta'nın bu yüzden ne konuşacağı, hangi tavırlarla hareket edeceğiçok merak ediliyor. Kalabalık olacağı tahmin edilen açık hava toplantısı bugün saat 15'te Tütün İskelesi önünde yapılacak.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Erhan Usta  programı şöyle anlattı: ''Kıymetli dostlar, 03.02.2019 Pazar günü yapacağımız program şu şekilde olacaktır: 12.30 Ankara Havza istikameti Havza yanyol girişi (Memduhiye) buluşma, 13.00 Kevser Cami önünde buluşma ve konuşma, 14.30 Samsun girişi Üstün Avize karşısı Petline benzinliği buluşma, 15.00 Tütün İskelesi (Yabancılar Pazarı önü)'' 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE