Alexa

Başkan Tosun, “Biz, Gönüllerde İttifak Kurduk”

Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çarşı esnafını ziyaret ederek destek istedi.

Başkan Tosun, “Biz, Gönüllerde İttifak Kurduk”

31 Mart 2019'da yapılacak olan mahalli idareler seçimi Kula’da Cumhur İttifakı'nın ortak adayı olan Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun çalışmalarına devam ediyor.

Yerel seçimler kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, çarşı esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi. MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, Kula Belediye Meclis Üyesi Vedat Yılmaz ve Ülkü Ocakları Başkanı Mikail Bulut Başkan Tosun'a eşlik etti. Cumhur ittifakının önemine de değinen Tosun, Bire bir vatandaşlarla sohbet ederek, 31 Mart 2019 Mahalli ve İdareler seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı olarak destek istedi.

Başkan Tosun, “Biz, Gönüllerde İttifak Kurduk”

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; yaptıkları hizmetlerin yanı sıra projelerinden de bahseden Tosun açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Bundan 4.5 yıl önce sizlerin destekleri ile Kula Belediye Başkanı oldum. Göreve geldiğim günden beri sizlerin desteklerine layık olabilmek adına çalışmalarımızı sürdürdük. Kula’nın istikbali ve yarınları için mücadele verdik. Geride bıraktığımız görev süresinin sonunda da Allah nasip etti ve 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhur İttifak’ının ortak adayı olarak tekrardan sizlerin karşısındayım. Bizim yaptıklarımız ortada. Yaptıklarımızla elbette yetinmeyeceğiz çünkü Kula, her şeyin en iyisine layık. Biz Kulamıza günlük ihtiyaçları karşılayacak hizmetler yapmadık. Geleceğe dönük, Kula’ya yakışır hizmetler yapmaya çalıştık” dedi. 

KAPSAMHABER

YORUM EKLE