Alexa

Başkan Tosun; Kula Daha Ferah Bir İlçe Olacak

Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, tek gayelerinin halka hizmet olduğunu söyleyerek, kırsala yaptıkları hizmetin devam edeceğini belirtti.

Başkan Tosun; Kula Daha Ferah Bir İlçe Olacak

Milliyetçi Hareket Partisi Cumhur İttifakı Kula Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tosun 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

Kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Yurtbaşı, Ortaköy ve Kalınharman Mahallelerini ziyaret eden  Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelerek kendisine yöneltilen öneri ve talepleri yerinde dinledi.

Başkan Hüseyin Tosun, Yurtbaşı, Ortaköy ve Kalınharman Mahallele ziyaretlerinde Mahalle sakinleri ile tek tek dinleyerek sorunları not aldı.  Kula'da yürütülen projelerle ilgili vatandaşlara bilgiler aktaran Başkan Tosun,

MHP İlçe Başkanı Nazım Baytok, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık, Kula Belediye Meclis Üyeleri ve vatandaşlar eşlik etti. Kulalı vatandaşlara ne kadar hizmet götürülse az olduğunu ifade eden Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun; yaptıkları hizmetlerin devam edeceğini projelerine yeni projelerde ekleyerek kula'da devasal bir büyüme gerçekleştireceklerini, kula'nın Kulalılarla güzelleşeceğini belirterek açıklamalarını şöyle sürdürdü:

Birçok alanda sürdürdüğümüz çalışmalarımızın bir kısmını tamamladık, bir kısmında ise çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah yapılan çalışmalarımız ile Kulamız daha güzel ve ferah bir ilçe haline gelecek. Gezilerimiz esnasında vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti görmek bizlere en büyük hediye. Halkımıza ne kadar hizmet götürürsek azdır. Kırsal mahallelerimize yaptığımız hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

HÜSEYİN TOSUN KİMDİR?

1968 yılında Manisa'nın Kula İlçesinde dünyaya gelen Hüseyin Tosun,Yüksek öğrenimini yarıda bırakarak Diyanet İşleri Başkanlığı'nda çalışmaya başladı. 2003 yılında ticaret hayatına atılan Tosun, 2004 yılında aktif siyasete katılarak, 5 yıl boyunca Adalet ve Kalkınma Partisi Kula İlçe Başkanlığı görevini yürüttü. Birçok sosyal sorumluluk projesinde ve sivil toplum kuruluşlarında yönetici olarak bulunan Hüseyin Tosun, 30 Mart 2014 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kula Belediye Başkanı seçildi. Tosun, evli ve üç çocuk babasıdır.

YORUM EKLE