Alexa

Başkan Zihni Şahin'den Atakum esnafına GARANTİ!

Cumhur İttifakı'nın Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, atakum ilçesinin ve esnafın sorunlarını, talep ve beklentilerini yine bir araya gelerek çözeceklerini söyledi.

Başkan Zihni Şahin'den Atakum esnafına GARANTİ!

Seçim çalışmaları kapsamında Atakum'da esnaf ziyaretlerini sürdüran Zihni Şahin, "Esnafımızın beklenti, talep ve problemlerini biliyoruz. Biraraya geleceğiz, ortak akıl ile hepsini çözeceğiz" dedi.

SORUNLARI ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ

Beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Haluk Köksoy ile birlikte ilçede esnaf turlarına devam eden Başkan Zihni ŞahinYeni Mahalle ve Atatürk Bulvarı üzerindeki esnafı ziyaret etti. Esnafın taleplerini dinleyen Zihni Şahin, "Atakumlunun tüm sorunlarını çözüme kavuşturmak boynumuzun borcu. Allah'ın izniyle 1 Nisan'da itibaren bunu yapma imkanına kavuşacağız" şeklinde konuştu.

DERDİMİZ HİZMET...

Atakumluların dertleriyle dertlenmek, onların gönüllerine girebilmek amacıyla yola çıktığını söyleyen Başkan Şahin, "Benim ve yol arkadaşlarımın derdi seçim değil. Bizim derdimiz Atakumlulara hizmet etmek, derdimiz çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakabilmektir. Niyetim hayırlı olduğu için akıbetimiz de Allah'ın izniyle hayırlı olacaktır" dedi.

KARADENİZ'İN GÖZBEBEĞİ

Belediye Başkanı seçilmesi halinde sorunları kökünden kazıyacaklarını ifade eden Zihni Şahin, "Üreten, çalışan, emek sarf eden esnaf ziyaretlerimizi o yüzden ara vermeden, kesintiye uğratmadan sürdürüyoruz. Esnafımız mutlaka desteklenmelidir. Atakum gibi hızla büyüyen, gelişen, Karadeniz'in gözbebeği bir ilçede, onbinlerce üniversiteli gencin yaşadığını da düşünürsek, günlük ticaretin daha da artırılması, böylece ilçe dışından kaynak girişinin daha çok sağlanması gerekir. Belediye başkanı seçilmem halinde bu konu üzerinde titizlikle duracak, ona göre planlamalar yapacağız. Böylece esnafımızın kazancına kazanç katacağız" şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 20:03
YORUM EKLE

banner325