Alexa

Deveci; Atakum'u Emekli Kenti Kimliğinden Kurtaracağız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, "Atakumlular ile birlikte, el ele verip Atakum'a bir kent kimliği kazandıracağız." dedi.

Deveci; Atakum'u Emekli Kenti Kimliğinden Kurtaracağız

Yerel Seçimler kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Atakum Belediye Başkan Adayı Cemil Deveci, Atakum için kurumsal akılla oluşturdukları projelerden bahsetti.

Tutamayacağı sözü vermeyeceğini söyleyen Cemil Deveci, "Atakum'u emekli kenti kimliğinden kurtarağız. Atakum potansiyeli harcanan bir belde, projelerimiz hazır. Atakumlular ile birlikte, el ele verip Atakum'a bir kent kimliği kazandıracağız." dedi.

ATAKUM'UN SORUNLARINI BİLİYORUZ; ÇÖZÜMÜMÜZ HAZIR

Seçim çalışmalarının yoğun tempoda geçtiğini dile getiren Cemil Deveci, günde yalnızca 5 saat uyuduğunu belirtti. Mimar Sinan Mahallesi Yeşim Sitesi sakinleriyle biraraya geldiği toplantıda konuşan Deveci, "Bir Atakumlu olarak yaşadığım kentin kötü gidişatı beni de üzüyor. Atakum yüksek potansiyele ve eşi benzeri olmayan bir sahile sahip olan bir kent. Ama yapılan kötü şehir planlamalarıyla işin içinden çıkılmaz hale getirilmiş. Biz Atakum'un problemleri üzerine alanında uzman kişilerle çalıştık. Problemleri saptadık ve çözümlerini ürettik, projelendirdik. İddialı projeler olduğunu biliyorum ama bu projeleri hazırlarken yapılabilirliğini de göz önünde bulundurduk. Ben tutamayacağım sözü vermem." şeklinde konuştu.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 23:40
YORUM EKLE