Alexa

Erdoğan Tok: Bu Birliktelik Engel Tanımaz!

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok gittiği her mahallede İlkadımlıların coşku ve heyecanı ile karşılaşırken; “İlkadım’ın tarihinde görülmeyen dev yatırımlar bizim dönemimizde hayat buldu” dedi.

Erdoğan Tok: Bu Birliktelik Engel Tanımaz!

Yenidoğan Spor Kulübü ziyareti ve Çatalarmut Mahallesi'nde site toplantısı için gerçekleştirdiği programlarda yine vatandaşlar tarafından sokakta karşılandı. Ziyaret ve toplantıları mitinge dönüştüren İlkadımlı vatandaşlar her platformda Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’a desteklerini sürdürüyor.

DAVETE İCABET...

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, MHP İlkadım Kadın Kolları Başkanı Gülşen Arslan ve Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Yenidoğan Spor Kulübü Başkanı Mehmet Taşcan'ın davetine katıldı.

ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ

Mahallesi sakinleri tarafından karşılanan Erdoğan Tok, burada yaptığı konuşmada,“Bu soğuk havaya rağmen bizleri sabırla bekleyerek desteğinizi göstermeniz bizler için bir gurur kaynağıdır. Sizlerde 5 yıl içerisinde kurduğumuz gönül bağı Cumhur İttifakı ile kuvvetlenmeye devam ediyor. Bu akşam daha da iyi anladık ki bu birliktelik engel tanımaz. Biz İlkadım’a sevdalıyız ve sizlere hizmet için bu sevda ile dur durak bilmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

SPORDA MARKA HALİNE GELDİK

Özellikle gençlerin ve çocukların spor ile yetişerek gelece sağlıkla kavuşmaları için sporun ve sporcunun yanında durduklarını söyleyen Tok, “Her yaştan vatandaşımızın kolayca ulaşabileceği birçok spor alanını mahallelerimizde hayata geçirdik. Çocuklarımızın ve gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını ve spor alışkanlığı edinmelerini sağlamak için 5 yılda 12 spor kompleksini hizmete sunduk. Bunların yanı sıra kadınların gönül rahatlığı ile spor yapabilmeleri için kültür merkezlerimizde spor salonları ve fetness salonlarını açtık. Mete Adanır Spor Salonu'muzda binlerce vatandaşımız spor ile buluşurken İlkadım Belediyesi sporcularımızla sporda bir marka haline geldik. Bunların yanı sıra da amatör spor kulüplerimize desteklerimiz artarak devam ediyor” dedi.

Çatalarmut Mahallesinde de ziyarette bulunan Erdoğan Tok, 5 yılda 255 milyon liralık yatırımı İlkadım’a kazandırmanın sevincini paylaştıklarını, Özellikle iktidar belediyesi olmanın avantajları ile Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi gibi birçok yatırımı hizmete açtıklarını ifade etti. 

YENİ YATIRIMLARI HAYATA GEÇİRECEĞİZ

5 binden fazla gencin spor, sanat, kültür ve daha birçok alanda eğitim alarak geleceğe hazırlandığı İlkadım Gençlik Merkezinde her geçen gün ilgi ilginin arttığını kaydeden Cumhur İttifakı Adayı Erdoğan Tok, "Gençlerimizi yarınlara en iyi şekilde hazırlamak için çok çalışmaya devam edeceğiz. Bundan sonrada Cumhur İttifakı’nın gücü ile nice yatırımları hayata geçireceğiz. Akşamın geç saati ve soğuk bir hava olmasına rağmen bizleri dışarıda karşılayarak büyük yüreğinizi bir defa daha göstermiş oldunuz. Dev hizmetler sizlerinki gibi dev yürekler için olur. İlginize ve teveccühünüze gönülden teşekkür ederim” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 20:02
YORUM EKLE