Alexa

Erdoğan Tok, İlkadım'ın Sorunlarını Biz Biliyoruz

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, 31 Mart günü İlkadım'da sandıkları patlatacaklarını ve büyük bir başarıya imza atacaklarını söyledi.

Erdoğan Tok, İlkadım'ın Sorunlarını Biz Biliyoruz

Başkan Erdoğan Tok, Umreden dönen mahalle sakinlerinden Muzaffer Hamurcu'ya ev ziyareti gerçekleştirdi. Fevzi Çakmak Mahallesinde bekleyen kalabalığa hitap eden Tok, ‘İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi halledeceğiz' dedi.

MHP Fevzi Çakmak Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi önünde MHP ve AK Partiye gönül veren vatandaşlarla buluşup ziyaret noktasına yürüyerek giden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, MHP ve AK Parti Mahalle Başkanları ve vatandaşlar birliktelik mesajı verdi. Erdoğan Tok; burada yaptığı konuşmada, "Bu karşılıklı sevgiyle ve Cumhur İttifakı ruhuyla sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; "Bu yağmurlu ve soğuk akşamı coşku ve samimiyetle sıcak bir ortama çevirdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Cumhur İttifakı’nın güçlendirdiği kardeşliğimizi sizlerle yaşamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu birliktelik ruhu hepimizi sararken inanıyorum ki 31 Mart günü İlkadım'da sandıkları patlatacağız ve büyük bir başarıya birlikte imza atacağız" dedi.

"KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ BİZ ÇÖZÜYORUZ”

“İlkadım’a hizmet edebilmek için ilçemizin ve insanımızın önce nelere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz” diyen Başkan Tok, “Bundan dolayı ilçemizdeki tüm mahallelerimizi yakın uzak demeden ziyaret ederek, bölge sakinlerinin talep ve önerilerini dinledik. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; İlkadım’ın tüm mahallelerine gittim ve vizyon projelerimizi mahallelerimizin ihtiyacına göre şekillendirdik. İnşallah şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da daha güzel hizmetler olacak. Biz bu şehri ve ilçemizi seviyoruz ve yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığını her gittiğimiz yerde gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine bütün vatandaşlarımızın memnuniyeti ve güler yüzleri olarak alıyoruz. Hizmetlerimize her kesimden vatandaşlarımız büyük bir teveccüh gösteriyor ve bizleri bağrına basıyor. Sizlerin de çok yakından takip ettiği kentsel dönüşüm için ayrı bir parantez açmak istiyorum. Yıllardır büyük gayret ve çaba göstererek uğraş verdiğimiz İlkadım ilçemizdeki kentsel dönüşüm ile ilgili çalışmalarımızla birlikte Cumhurbaşkanımızın son Samsun mitinginde, ‘İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi halledeceğiz' ifadesi gerçekten İlkadımlı hemşerilerimin özlemle çözülmesini beklediği bir meseleydi. Cumhurbaşkanımızdan ve hükümetimizden Allah razı olsun. Bizler hükümetimizle birlikte hareket ederek yine siz değerli vatandaşlarımızın desteği ile kentsel dönüşüm projemizi hayata geçirerek sizlerin sorunlarına en kısa zamanda modern çözümler getireceğiz” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 13:44
YORUM EKLE

banner325