Alexa

Erdoğan Tok'tan Bayanlara Özel Projeler

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; İlkadım'da kadınlara her zaman pozitif ayrımcılık uyguladıklarını söyleyerek, "Yaptığımız her proje ve hizmetin merkezine insanı koyduk" dedi.

Erdoğan Tok'tan Bayanlara Özel Projeler

"İlkadım'da kadınlara her zaman pozitif ayrımcılık uyguladık" ifadelerini kullanan Erdoğan TokAcem Tekkesi ve Sohbet Evinde gerçekleştirilen "Gönül Buluşmaları" programı ile İlkadımlı kadınlarla buluştu.

İLKADIM'DA GÖNÜL BULUŞMALARI

Unkapanı Mahallesinde yaşayan kadınlarla buluşan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Yaptığımız her proje ve hizmetin merkezine insanı koyduk. Her şeyden önce en büyük başarının gönüllere dokunmak olduğu bilinci ile gece gündüz hemşehrilerimiz için çalıştık. Bunun sonuncuda da bugün vatandaşımızdan ve özellikle de siz değerli hanım kardeşlerimizden gördüğümüz teciveccüh en büyük mutluluğumuz oldu. Bugün gönül buluşmaları adı altında samimiyet ve tevazu ile bir araya gelebiliyorsak bu karşılıklı yaşadığımız sevgi ve saygının sonucudur. Bizlere gösterdiğiniz bu ilgi ve içtenlikliğe yürekten teşekkür ederim" dedi.

Erdoğan Tok'tan Bayanlara Özel Projeler 

Kadının toplumdaki yerini sağlamlaştırmak adına birçok örnek projeye hayat verdiğinin altını çizen Erdoğan Tok, "Hanım kardeşlerimize her zaman pozitif ayrımcılık uyguladık ve uygulamaya devam edeceğiz. El emeği ile kadınlarımıza ekonomik kazanç sağlayacak fırsatlar sunan kurslarımız yanı sıra sosyal yaşamda da yeni ve modern imkanlar tahsis ediyoruz." dedi. 

MODERN BİR YAŞAM MERKEZİ OLACAK

Kültür merkezlerinde yüze yakın farklı branşta kurs gören hanımlar için Unkapanın'da tamamlanmasına az bir zaman kalan Unkapanı Yaşam ve Kültür Merkezimizi hizmete sunacaklarını belirten Erdoğan Tok, "Hem Unkapanı Mahallemize değer katacak hem de kadınlar için eşsiz bir yaşam alanı olacak Unkapanı Yaşam ve Kültür Merkezi içerisinde, ticaret merkezi ve dükkanlar, kültür merkezi, hanımlar için kurs salonları, içiresindeki birçok sosyal aktivitenin yapılabileceği hanımlar kültür ve yaşam merkezi, düğün salonu ve otopark gibi birbirinden farklı noktalarla modern bir yaşam merkezi olacak. Bu dev projemizin şimdiden hanım kardeşlerimiz ve şehrimiz için hayırlı olmasını dilerim." dedi.

YORUM EKLE