Alexa

Erhan Usta Ayvacık'ta konuştu: Algı Operasyonu Yapıyorsunuz

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Ayvacık Seçim Kordinasyon Merkezi (SKM) açılışını gerçekleştirdi.

Erhan Usta Ayvacık'ta konuştu: Algı Operasyonu Yapıyorsunuz

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Usta, Ayvacık ilçesindeki hemşehrileriyle bir araya geldi.

Samsun Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Ayvacık'ta SKM açılışında Ayvacıklılara seslendi. Diğer adayların anket sonuçları üzerinde oynayarak, algı operasyonu yaptığını belirten Usta "Bizi Samsun’un başına Samsunlu hemşehrilerim davet etti. Anketlerde kendini önde gösteren adayları istemedikleri için bizi çağırdılar. Bizi Samsunun başında görmek için "gel aday ol" diyen hemşehrilerimizle biz bu seçimi alırız." dedi.

FİTNECİLERE SESLENİYORUM

Sosyal medyada bu algı anketlerinin altına yazılan yorumlarla, biz bu seçimi alırız. O fitnecilere sesleniyorum. Yaptırdığınız sosyal medya anketlerinin altındaki yorumlarla da bir anket yapın. Yüzünüz varsa, çıkabiliyorsanız sanayi esnafının karşısına, onlarla bir anket yapın. Korkunuz yoksa, gelin Samsunun en büyük markası olan Samsunporumuzun maçına protokole değil, taraftarın arasına katılın orada bir anket yapın. Çiftçisiyle, esnafıyla, öğrencisiyle bir anket yapın. Yapamazlar, yapamazsınız. Yapamadığınızdan Erhan Usta'ya iftiralar atıp,anketlerle algı operasyonu yapıyorsunuz. Ayvacıklı hemşehrilerim rahat olsun.

Samsun'un dört bir yanındaki hemşehrilerim rahat olsun. Biz bu seçimi alacağız. 1 Nisan 2019 sabahı benim hemşehrilerim gereken cevabı verecek." dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 14:42
YORUM EKLE