Alexa

Erhan Usta; Hayati Tekin'i Ziyaret Etti: Centilmence bir seçim olsun

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin'i ziyaret etti.

Erhan Usta; Hayati Tekin'i Ziyaret Etti: Centilmence bir seçim olsun

İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin'i ziyaret eden Samsun Bağımsız Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Projelerin ve fikirlerin yarışacağı bir seçim olmasını istedi.

Centilmence bir seçim olsun

Daha önce yaptığı basın açıklamalarında da bütün adayları ziyaret edeceğini açıklayan Erhan Usta, bu kapsamda İyi Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hayati Tekin'i ziyaret ederek, Centilmence bir seçim olmasını dileklerinde bulundu. Usta, "Yerel seçimleri genel seçim havasına sokmayalım. Projelerin ve fikirlerin yarışacağı bir seçim olsun" dedi. 

Erhan Usta, ziyaretler kapsamında Samsun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz ve Adalet Komisyonu Başkanı Kemal Alver'i makamlarında ziyaret etti.

Her şey şeffaf olacak

Karasamsun mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Adayı Erhan Usta burada yaptığı konuşmada, " Ben seçildiğim taktirde bütün Büyükşehir Belediye Meclis toplantılarını halka açık bir şekilde yapacağım. Gelme imkanı olmayana canlı yayın aracılığı ile bütün vatandaşa ulaştıracağım. Gizli kapaklı hiçbir şey olmayacak, herşey şeffaf olacak. Dolayısıyla Belediye Baskanı olarak benim orda vatandaşın iyiliğine ve faydasına yapılacak olan bir şeye ordaki meclis üyesi olan kişi karşı çıkamayacak" ifadelerini kullandı.

31 Mart yerel seçimleri yaklaşırken bu kapsamda siyaretlerine, mahalle toplantılarına ve İlçe gezilerine devam eden Erhan Usta, vatandaşlar ile bir araya gelerek belediye başkanı olduğu taktinde yapacağı hizmetleri, uygulayacağı proöeleri anlatıyor. Makamında oturup kalan değil toplumun içinde olacağını, Samsunlunun rızası olmayan hiç bir işi yapmayacağını ifade eden Usta, bu seçimin, fikirlerin, projelerin konuşulduğu bir seçim olmasını istedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2019, 02:48
YORUM EKLE