Alexa

Erhan Usta; Samsun'un Zincirlerini Kıracağız

Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Erhan Usta, Asarcık ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek, Samsun ekonomisinin sürekli olarak geriye gittiğini söyledi.

Erhan Usta; Samsun'un Zincirlerini Kıracağız

Asarcık ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Usta, Samsun'un zincirlerini kıracaklarını söyledi.

Gittiği yerlerde sevgi seliyle karşılaşan Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Erhan Usta, yerel seçim kapsamında gittiği Samsun'un Asarcık ilçesinde seçim çalışmasını çalışmalarına devam etti.

Kendisini karşılamak için Asarcık meydanına akın eden vatandaşlara hitap eden Erhan Usta, Samsun'un içinde bulunduğu ekonomik sıkıntılardan, işsizlikten ve vatandaşların yoksulluğundan bahsederek, Samsun ekonomisinin sürekli geriye gittiğini vurguladı.

Samsun'un temel sorunu işsizlik ve üretimsizlik olduğuna dikkatleri çeken Usta, "Samsun işsiz. Samsun'un işsizlik ve üretimsizlik sorununu çözeceğiz" dedi.

SAMSUN'UN ZİNCİRİNİ KIRACAĞIZ

Samsun’un kişi başı gelir sıralamasında sürekli alt sıralara düştüğünü ifade eden Usta, "Samsun’un müteahhitlere değil bir ekonomiste ihtiyacı var. Samsun’un herşeyi var; ovaları var, denizi var, Vezirköprü’de kanyonu var, Ladik'te kayak merkezi var,her ilçede bir güzelliği var. Samsun’da un var, şeker var, su var ama helva yapacak usta yok. Biz yapacağız, Samsun’un Usta’sı geldi. Samsun'un zincirlerini kıracağız” dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE