Alexa

Erhan Usta Samsunluları Büyük Samsun Mitingine Davet Etti

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, seçim çalışmaları kapsamında Hastanebaşı Mahallesi'nde mahalle toplantısı gerçekleştirdi.

Erhan Usta Samsunluları Büyük Samsun Mitingine Davet Etti

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta seçim çalışmaları kapsamında Hastanebaşı Mahallesi'nde mahalle toplantısı gerçekleştirdi.

Seçim çalışmalarına hız kesmeden devam eden Usta, Hastanebaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Seçimin kazananı 23 Mart'ta belli olacak!

Mahalle toplantısında konuşan Usta, "Vatandaşın aklını karıştırmak için kesenin ağzını açmışlar, kendi istedikleri sonuçları anketlerde vatandaşın tercihi diye gösteriyorlar. Akılları sıra bu seçimin zirvesinde yer alan Erhan Usta'nın seçimi kaybettiği algısını sokacaklar vatandaşın aklına. Piyasada güvenilir anketler var. Biz bu anketlerin hepsinde zirvedeyiz. Bizden çekindikleri, bizden korktukları apaçık ortada. Bizim kim olduğumuzu, bizim neler yapabileceğimizi bu vatandaş biliyor. Erhan Usta'nın bu seçimi alacağını bütün hemşehrilerim biliyor. Şimdi bu seçimi alacağımızı onlara da gösterelim. Ben size burdan bir çağrıda bulunuyorum. 23 Mart günü saat 16:00'da Cumhuriyet meydanı'nda büyük Samsun mitingimizi gerçekleştiriceğiz. Bize gönül veren herkesi mitingimize davet ediyorum. Bizi Samsun'un başında isteyen kardeşlerim orayı tıklım tıklım dolduracak. Kazananın kim olduğunu o gün göreceğiz. Seçimin kazananı o gün belli olacak" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 14:09
YORUM EKLE