Alexa

Erhan Usta; Yardımlaşma ve Dayanışmaya İhtiyacımız Var!

Erhan Usta; Yardımlaşma ve Dayanışmaya İhtiyacımız Var!

Ülkücü camianın yakından tanıdığı Ozan Arif, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde 70 yaşında vefat etti. Dün cenazesi kaldırılan Ozan Arif'in Cenaze törenine Bağımsız Samsun Büyükşehir adayı Erhan Usta'da katılarak son görevini yerine getirdi. Usta; "Türkiye'nin duayen halk ozanı Ozan Arif'e Cenab-ı Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerim. Allah rahmet eylesin." dedi.

BİRLİK ve BERABERLİK

Karadeniz Bölgesi Konut Kapıcılar Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği’nin açılışını yapan Erhan Usta, burada yaptığı konuşmada yardımlaşma ve Dayanışmaya ihtiyaç duyulduğunu söyleyerek, “Yardımlaşmaya ve dayanışmaya ihtiyacımız olan dönemlerden geçiyoruz, Böyle kuruluşlara her zaman ihtiyacımız var. Birlik ve beraber olabildikten sonra çözemeyeceğiniz sıkıntı yok, şehrimize hayırlı olsun” dedi.

GENÇ ÇİFTİN NİŞAN YÜZÜKLERİNİ TAKTI

Samsun Milletvekili ve Bağımsız Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erhan Usta, Vezirköprü’de de bir dizi ziyaretlerde buludu.

Habibfakı ve Yukarı Narlı köylerinde vatandaşla bir araya gelen Usta, köy halkıyla 31 Mart seçimleri hakkında hasbihal etti. Köy programlarına Satı-Gökhan çiftinin nişan programı için ara veren Usta, genç çiftin nişan yüzüklerini takarak mutluluklar diledi.

Vezirköprü programına Oymaağaç köyünde son veren Usta, muhtar adaylarının evlerine ziyarette bulunup muhtarlık seçimlerinde başarılar diledi.

31 Mart yerel seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden Erhan Usta, Belediye başkanı olduğu taktirde Samsun ve Samsunlulara gerçek değerini vereceğini çok kısa süre içerisinde Samsun'u gerçekten bir marka şehir yapacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2019, 20:49
YORUM EKLE