Alexa

Fatih ve Kadifekale Mahallesi Tok’u Karşıladı

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Fatih ve Kadifekale Mahalleleririnde yerel seçimler kapsamında ziyaretlerini sürdürdü.

Fatih ve Kadifekale Mahallesi Tok’u Karşıladı

Fatih ve Kadifekale Mahalleleririnde gençleri ve mahalle büyükleri tarafından karşılanan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, burada yaptığı konuşmada, ‘Biz en çok gençlerin belediyesiyiz’ dedi.

Günün ilk saatlerinden itibaren vatandaşlar ve esnaf ile buluşarak projelerini anlatan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Fatih Mahallesi ve Kadifekale Mahallesinde gençler tarafından meşalelerle karşılandı. 

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, Fatih Mahallesi Muhtarı Ali Anıl, Kadifekale Mahallesi Muhtarı Güven Akan ve teşkilat üyelerinin katıldığı buluşmalara mahalle sakinleri ilgi gösterdi.

“Ülkede Erdoğan İlkadım’da Erdoğan” sloganları eşliğinde meşaleler ile karşılanan Başkan Erdoğan Tok, ‘Biz en çok gençlerin belediyesiyiz’ diyerek eşsiz yatırımlarla hizmet ettiğimiz gençlerimiz bugün kardeşliğin meşalesi ile bizleri karşılıyor. Bundan daha gurur verici bir sürpriz olamaz. 7’den 70’e her yaştan vatandaşımız coşku ve heyecanını bizlerle paylaşırken siyasi görüşleri farklı olan vatandaşlarımız bize yaptığımız hizmetleri görüyor ve bizleri takdir ediyor. Cumhur ittifakı ile kurulan güçlü gönül bağı ile bu birliktelik ebediyete kadar olacak.” dedi.

 “DAHA YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

Başkanlığı döneminde yapılan projeleri anlatan Başkan Erdoğan Tok; “5 yılda İlkadım’ın her köşesine hizmet yaptık. Çocuk, genç, yaşlı, kadın, erkek her kesime projelerimizle dokunduk. Gönül belediyeciliğini kılavuz yaptığımız yönetim anlayışı ile İlkadım’ın en uzak mahallelerinde bile parklar, yollar ve meydanlar yaptık. Sadece Samsun’da değil Türkiye’de yankı getiren, beğenilen ve örnek alınan mega projeleri hayata geçirdik. Renkli merdiven, prestijli caddeler parklar ve doğal yaşam alanlarıyla renkli ve modern bir cazibe merkezini birlikte inşa ettik. 255 milyon liralık yatırımı İlkadım’a kazandırarak bir rekora imza attık. Ve İlkadım için daha yapacak çok işimiz var.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 14:07
YORUM EKLE