Alexa

İbrahim Ar Kimdir?

2019 yerel seçimleri için Ak Parti Terme İlçe Başkanlığından istifa eden Av. Ali Kılıç’ın yerine İbrahim Ar getirildi. 24 Ocak Perşembe günü Terme İlçe Başkanı olarak atanan İbrahim Ar kimdir?

İbrahim Ar Kimdir?

AK Parti Terme İlçe Başkanı olan Veteriner Hekim İbrahim Ar kimdir? Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "24 Ocak 2019 Tarihi itibariyle Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın taktirleriyle Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan KANDEMİR tarafından Terme İlçe Başkanlığı görevi şahsıma tebliğ edilmiştir." ifadelerini kullanarak teşekkür eden İbrahim Ar, şu açıklamayı yaptı:

"Bizi bu göreve layık gören öncelikle Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN’a, Teşkilat Başkanımız Sayın ERKAN KANDEMİR’e, Bölge Koordinatörümüz Sayın MUHAMMED AVCI’ya, İl Koordinatörümüz Sayın ADNAN GÜNNAR’a Saygıdeğer Milletvekillerimize, İl Başkanımız Sayın Ersan AKSU’ya Teşekkür ederim."

İbrahim Ar Kimdir?

AK Parti tarafından Terme ilçe başkanlığına atanan ibrahim Ar, 1979 Terme de doğdu. ilk ve orta okulu Muğla Milas da bitiren Ar, Lise’yi terme imam hatip te, Üniversiteyi Van 100.yıl üniversitesinde veterinerlik fakültesinde okudu. 2005 yılından bu yana  Terme de serbest veteriner hekim olarak çalışan İbrahim Ar, 2006 ve 2010 yılları arası Saadet partisi ilçe yönetim kurulu üyesi, .01/11/2010 yılından bu yana Ak Parti Terme teşkilatı yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerini yürüttü. İbrahim Ar, Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 23:39
YORUM EKLE