Alexa

Kavak'ta Cumhur İttifakında Bozkurt ve Rabia...

Kavak'ta Cumhur İttifakı seçim startını Bozkurt ve Rabia selamıyla verdiler. MHP ilçe başkanı Cahit Kamber, “Gazamız mübarek olsun” derken, AK Parti ilçe Başkanı Osman Atlı, "Tabelalarımız, partilerimiz ayrı olabilir ama gönüllerimiz bir." dedi.

Kavak'ta Cumhur İttifakında Bozkurt ve Rabia...

AK Parti ve MHP Kavak ilçe teşkilatları 31 Mart’ta yerel seçim startını verdi. AK Parti Kavak İlçe Başkanı Osman Atlı, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak MHP ilçe Başkanı Cahit Kamber’i makamında ziyaret etti. Başkan Kamber'in “Gazamız mübarek olsun” sözü ile birlikte Rabia ve Bozkurt selamı vererek ilçede seçim startını yüzde 80 oy hedefiyle verdi.

Cahit Kamber: Adayımızın arkasındayız

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ve AK Parti ilçe Başkanı Osman Atlı’nın ziyaretlerinde sözlerine “Gazamız mübarek olsun” diyerek başlayan MHP ilçe Başkanı Cahit Kamber, “ Ülkemizin bekası için Cumhur ittifakı adayımızın arkasında kenetleniyoruz. Başarmaktan başka çaremiz yok” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin 15 Temmuz hain darbe girişimini nasıl kenetlenerek aştıysa Cumhur ittifakının 31 Mart seçimlerinde de aynı ruh ve birliktelik içinde başarıya ulaşacağını belirten Başkan Kamber, İttifak adayının sonuna kadar yanında olduklarını dile getirerek şöyle konuştu: ”Zillet ittifakı boş durmuyor. Onun için bizler bu seçimde nefis yapmadan, nefisleri ayaklarımızın altına alarak, birbirimizle kenetlenerek tüm hesapları bozarak en güzel neticeyi alacağız. Başarmaktan başka çaremiz yok. Mevcut adayımızın sonuna kadar yanında olup gece gündüz demeden çalışarak en iyi neticeyi alacağız”

Osman Atlı: Tabelalar ayrı gönüller bir

AK Parti ilçe Başkanı Osman Atlı’da Kavak’ta ayrım yapmadan kimseyi ötekeleştirmeden çalışacaklarını söyleyerek,“Tabelalarımız, partilerimiz ayrı olabilir ama gönüllerimiz bir. El ele vereceğiz, birbirimizle kenetleneceğiz ülkemizin geleceği için çalışacağız” dedi.

İbrahim Sarıcaoğlu: Şimdi hedefimiz daha Büyük

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ikinci kez Kavak’ta kendisine görev verildiğini hatırlatan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’da gösterilen güvene layık olmak için çalışacağını söyledi.  Kavak’ta AK Parti’nin oy oranını her seçimde artırdıklarını belirten Sarıcaoğlu,” Kavak’ta yüzde 48 oy ile göreve geldik bunu en son seçimde yüzde 74’e kadar ulaştırdık. Şimdi hedefimiz daha büyük Cumhurbaşkanımıza verdiğimiz söz yüzde 80 oy oranını burada yakalayacak ve yeni dönemde çok daha güçlü bir biçimde daha büyük projelerimizle ilçemiz ve ülkemiz için çalışacağız” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 22:49
YORUM EKLE