Alexa

Meclis Üyesi Adayı Yurtdaş Kıyak, İş Arkadaşlarını Ziyaret Etti

Milliyetci Hareket Partisi Cumhur İttifakı İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayı Yurtdaş Kıyak, TEİAŞ 10. İletim Bölge Müdürlüğün'deki mesai arkadaşlarını ziyaret etti.

Meclis Üyesi Adayı Yurtdaş Kıyak, İş Arkadaşlarını Ziyaret Etti

MHP’den İlkadım Belediye Meclis Üyesi Adayı olan Yurtdaş Kıyak, TEİAŞ 10. İletim Bölge Müdürlüğün'deki mesai arkadaşlarından destek istedi.

HERKESİ KUCAKLAYACAĞIZ

Belediye Meclis Üyesi adaylığı kesinleşmesinin ardından önce işyerindeki mesai arkadaşlarını ziyarette bulunan Yurtdaş Kıyak, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimleri kapsamında MHP Samsun İl Başkanlığının planlaması ve koordinasyonu doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüığünü belirterek; yakından uzağa doğru çalışmaya başladık.

Çok doğal olarak yıllarca birlikte çalıştığım mesai arkadaşlarımdan bana destek vermelerini istedim. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Teşkilatımız tarafından verilen görevlerimizi de layıkıyla yapmaya çalışıyoruz. İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Adayı olarak yakından uzağa, herkesi kucaklayarak hem ülkemiz, hem Samsunumuz, hemde oturduğumuz ve çocuklarımızı büyüttüğümüz ilçemiz olan İlkadımın geleceği için önemli olduğuna inandığımız Cumhur İttifakına ve şahsımıza destek verilmesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz."dedi.

GAYEMİZ İLKADIMA HİZMETTİR

Yurtdaş Kıyak açıklamasını şöyle devam ettirdi: "Şahsımın seçilip seçilmemesi önemli değil Bu bir gönül meselesidir. Bu bir dava ve beka meselesidir. Amacım; sadece hizmettir. Vatanıma, milletime ve birlikte yaşadığımız ilçemiz İlkadıma hizmettir. Asla satanlardan, yılanlardan ve kaçanlardan olmadık ve olmayacağım. Hiçbir zaman koltuk meraklısı olmadım, Meclis üyeliğine seçildiğim taktirde İlkadımın halkının en gür sesi olacağıma kimsenin şüphesi olmasın." dedi.

MHP'NİN MENSUBU OLMAKTAN HER ZAMAN ONUR ONUR ve GURUR DUYDUM

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin Türkiye için çok önemli gördüğü Cumhur ittifakına sonuna kadar bağlı olduğunu, cumhur ittifakının önemini vatandaşlara anlattıklarını belirten Yurtdaş Kıyak, " her zaman Milliyetçi Hareket Partisinin bir mensubu olmaktan dolayı onur ve gurur duydum. Defalarca İl teşkilatımızda yönetim kurulu görevlerinde bulundum. Her zaman olduğu gibi bugünde Meclis üyeliğini bir görev addediyorum" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2019, 01:36
YORUM EKLE