Alexa

MHP ve AK Partililer, birlik ve dayanışma mesajları verdiler

MHP’nin kuruluş yıldönümü nedeniyle düzenlenen geceye AK Parti ve MHP’nin dayanışma ve kaynaşması damgasını vurdu.

MHP ve AK Partililer, birlik ve dayanışma mesajları verdiler

MHP’nin 50 Kuruluş Yıldönümü nedeniyle Kavak Belediyesi Kardelen Çok Amaçlı Düğün salonunda  düzenlenen gecede bir arayla gelen MHP ve AK Partililer, birlik ve dayanışma mesajları verdiler.

YANLIŞ HESAPLARI BOZACAĞIZ

MHP İlçe Başkanı Cahit Kamber'in Gecenin açılışında yaptığı konuşmada; “Davamızın kutlu merkezi MHP’nin 50. Kuruluş yıldönümü kutlu olsun ” derken Cumhur İttifak adayı ve Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu’ da “Cumhur ittifakı ile yanlış hesapları biz kez daha bozacağız” dedi.

MHP ve Cumhur ittifakı şarkılarının çalındı. Etkinliğe AK Parti İlçe Başkanı Osman Atlı,  MHP İl Başkanı Abdullah Karapıcak,,Ülkü Ocakları İl Başkanı ve her iki partinin Gençlik ve Kadın Kolları başkan ve yönetimleri katıldı.

KARA SEVDALILAR

MHP İlçe Başkanı Cahit Kamber, “Türk milliyetçiliğinin çıktığı bu kutlu yolculuk, Türk milletine, Türk vatanına ve insanlığa hizmet yolunda yılgınlığa, umutsuzluğa ve kesintiye meydan vermeden kara sevdalıların omzunda ilelebet yürümeye devam edecektir. Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in arkadaşlarına hitaben söylediği, 'Emanet olunan davayı kucakladım. Hiç arkama bakmadan, tereddütsüz, hiçbir şeye aldırmadan yürüyorum' sözleri bu tarihi sürecin ve şuurun yansımasıdır” dedi.

ŞEHİTLERE RAHMET...

Türk milliyetçiliğinin, taşınması ağır bir sorumluluk ve şerefli bir hüviyet olduğunu ifade eden Cahit Kamber,” Türklüğü yaşatmak uğruna hayatlarını feda eden kahraman ecdadımızı, bugün bölücülükle mücadele ederken şehit düşen kahraman güvenlik güçlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnet duygularımla yad ediyorum. Bir ülkü etrafında toplanmak için bizlere liderlik etmiş, yol göstermiş, ömrünü Türk-İslam ülküsüne adamış Başbuğumuz Alparslan Türkeş'e, ebediyete intikal etmiş aziz dava arkadaşlarımıza rahmet diliyorum. ” dedi.

YANLIŞ HESAPLARI YİNE BOZACAĞIZ

MHP’nin 50. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan Kavak Belediye Başkanı ve Cumhur ittifakı adayı İbrahim Sarıcaoğlu, AK Parti ile MHP arasında 15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra temelleri atılan Cumhur ittifakının ülkemiz üzerindeki tüm yanlış hesapları bozarak Türkiye’yi parçalamak isteyenlerin heveslerini kursaklarında bıraktığını söyledi. 

Cumhur ittifakının sonsuza dek süreceğini kaydeden İbrahim Sarıcaoğlu konuşmasını şöyle devam ettirdi:

31 Mart seçimlerinden başarı ile çıkacağız

”İşte bugün de ülkemiz için çok önemli bir seçime birlikte kol kola gidiyoruz. Kimseyi ayırmadan, dışlamadan kapı kapı birlikte gezerek tüm vatandaşlarımıza hedeflerimizi, ülkümüzü anlatarak 31 Mart’ta başarıya birlikte ulaşacağız.24 Haziran 2018 Seçimlerinde bütün yanlış hesapları bozan Cumhur ittifakı, bir kez daha ülkemiz üzerinde kaos bekleyenlerin heveslerini kursaklarında bırakacaktır. Cumhur ittifakından aldığımız güç ile bekamız için çok önemli olan 31 Mart seçimlerinden başarı ile çıkacağımızdan hiç kuşkum yoktur.”

Önümüzdeki seçimler çok farklı

Gecede söz alan MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ta Cumhur ittifakının AK Parti ve MHP liderleri arasında çıkar ve menfaat gözeterek değil  Türkiye’nin ve milletin bekası için kurulduğunu söyledi. Karapıcak,” Önümüzdeki seçimler çok farklı ve ülkemiz için çok önemli. Çünkü bir beka seçimidir. Onun için çok çalışıp oyumuzu artırmamız gerek. Cumhur ittifakı olarak 31 Mart’ta Samsun’da Büyükşehir dahil seçimi 18-0 alacağız. Bir belediye kaybedersek bir cephe kaybedeceğiz. Bu yüzden çok çalışmalı sonucu 18-0 yapmalıyız” diye konuştu

KAPSAMHABER

YORUM EKLE