Alexa

Mustafa Demir, "Bu seçim Samsun için 2 türlü önemli

Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Demir, "Bu seçimler Samsun'umuz ve ülkemiz için son derece önemli. Halkımıza bunu anlatmak için gece gündüz demeden sahadayız" dedi.

Mustafa Demir, "Bu seçim Samsun için 2 türlü önemli

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Atakum'un aksu Mahallesi'nde yaptığı konuşmada, "Yatırımcıların önünü açarak sanayi hamlesi başlatacağız" müjdesi verdi

"Bu seçimler Samsun'umuz ve ülkemiz için son derece önemli. Halkımıza bunu anlatmak için gece gündüz demeden sahadayız" ifadelerini kullanan, Mustafa Demir, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri çalışmaları kapsamında Atakum İlçesi Aksu Mahallesi'nde meşalelerle karşılandı.

amsun Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakum Belediye Başkan Adayı Zihni Şahin, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve MHP İlçe Başkanı Ahmet Hatinoğlu'nun eşlik ettiği Mustafa Demir, kendisini meşalelerle karşılayan ve büyük sevgi gösterisinde bulunan Aksu sakinlerine hitap etti.

HEPİMİZİN KATKISI OLACAK

Yerel seçimlere 1 ay gibi kısa bir sürenin kaldığını hatırlatan Demir, "Hepiniz, bu bölgede ne kadar mahalle varsa maksimum düzeyde destek istiyoruz. Ülkemizin bekası, istikrar, gelecek için. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtik artık yüzde 51 oyu alamayan kimse bu ülkeyi yönetemeyecek. Koalisyon dönemleri bitti. Yerelde de hizmetler artık tüm işler ve yatırımlar büyük ölçüde belediyeler tarafından yürütülecek. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminden sonra ilk yerel seçim 31 Mart’ta. Türkiye’ye en iyi örnek olabilecek. Burada da hepinizin katkısı olacak" diye konuştu.

ÇOK SAYIDA PROJEMİZ VAR

İlçe başkanları, meclis üyeleri, teşkilatlar ile MHP ve AK Parti fark etmiyor hep birlikte, gönül gönüle, ilçe belediyesi, büyükşehir, milletvekilleri ile bir arada çalışmalarını sürdürdüklerini belirter Demir; "Yusuf Ziya Yılmaz, Çiğdem Karaaslan, belediyecilik ile ilgili genel başkan yardımcımız, Fuat Köktaş, bakanımız Ahmet Demircan, Orhan Kırca, bu kardeşlerimiz ile birlikte el ele gönül gönüle, bir de cumhurbaşkanımızın gücü var arkamızda. Samsun’u 31 Mart’tan sonra hep birlikte, genç kardeşlerim sizin için şaha kaldıracağız. İstihdamda çok sayıda projelerimiz var" dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE