Alexa

Mustafa Demir, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunarak, "Bağışladığımız kan inşallah hastanelerde kan bekleyen birçok vatandaşımıza bu konuda umut olacaktır’’ dedi.

Mustafa Demir, Türk Kızılayı'na kan bağışında bulundu

Samsun kent merkezi ve ilçelerde seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  seçim çalışmalarına ara vererek Cumhuriyet Meydanında kurulan Kızılay Kan Bağışı aracında kan bağışında bulundu.

Kan bağışının önemine vurgu yapan Bayındırlık ve İskan eski Bakanı, Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  ‘’Bu bilinç toplumumuzda fazlasıyla var ama daha da artırmak lazım. Bunun için de öncü olmak durumundayız. Hiç ihtiyacımız olmadığı bir dönem de olsa kan bağışlayalım. Bağışladığımız kan inşallah hastanelerde kan bekleyen birçok vatandaşımıza bu konuda umut olacaktır’’ dedi.

Türk Kızılayı Samsun Şubesi İkinci Başkanı Ahmet Ali Bulut ise yaptığı açıklamada Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir'in çok eskiden beri bağışçıları olduğunu ve her zaman Türk Kızılayı’na kan bağışı yapan bir isim olduğunu söyleyerek Demir'e teşekkür etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 11:50
YORUM EKLE