Alexa

Mustafa Demir'den, Eski Bafra Garajına Terminal Sözü

2 Nolu Dolmuş hattı esnafları ile bir araya gelen Mustafa Demir; ‘’Sizin sorunlarınızı çok iyi biliyorum. Bu sorunları sizin ile birlikte çözüme kavuşturacağız’ dedi. 

Mustafa Demir'den, Eski Bafra Garajına Terminal Sözü

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun'un şehir içi ulaşımı, trafik ve otopark konusunu yaşadığı sıkıntıları bildiklerini, bu sıkıntıların çözümü ile ilgili projelerimnin hazır olduğunu, birlikte ortak kararlar alarak hayata geçirerek, kimseyi mağdur etmeden ortak akılla bu projeleri hayata geçireceklerini söyledi.

2 Nolu Dolmuş hattı esnafları ile bir araya gelen Demir; ‘’Sizin sorunlarınızı çok iyi biliyorum. Bu sorunları sizin ile birlikte çözüme kavuşturacağız’ dedi. 

2 Nolu Dolmuş Hattı Dernek binasında gerçekleşen toplantıya, İlkadım Cumhur İttifakı AK Parti Belediyesi Başkan adayı Erdoğan Tok ve AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar'da  katıldı. Mustafa Demir, burada şehir içi ulaşımına yönelik hayata geçirecekleri projeleri detaylarıyla anlattı.

ESKİ BAFRA GARAJINA "TERMİNAL OLACAK" SÖZÜ

Başkan Adayı Mustafa Demir, Eski Bafra Garajının olduğu alana ilçe minibüsleri için bir terminal yapacaklarını müjdeleyerek, şehir içi dolmuş hatlarını ise canlı tutmak için bu terminalden geçişlerini sağlayacaklarını söyledi. Samsun'un ulaşım ile birlikte otopark sorununu da çözüme kavuşturacaklarına vurgu yapan Mustafa Demir, "Samsun'un şehir içi ulaşımı, trafik ve otopark konusunu da yaşadığı sıkıntıları biliyoruz. Bu sıkıntıların çözümü ile ilgili projelerimiz hazır. Bu projeleri sizlerle birlikte ortak kararlar alarak hayata geçireceğiz. Kimseyi mağdur etmeden projelerimiz ortak akılla hep birlikte hayata geçireceğiz." dedi.

Göreve gelmeleri halinde sorunu hızlı bir şekilde çözeceklerini kaydeden Mustafa Demir, Bunun yanı sıra yeni istihdam alanlarının açılması ve işsizlikle ilgili sorunun çözümü noktasında girişimler olacağını, Samsun'a yeni bir organize sanayi bölgesi kurulması ile ilgili de çalışmalara başladıklarını belirtti.

Vakit kaybetmeye hiç zamanları olmadığını belirten Demir konuşmasını şöyle tamamladı;

"Göreve geldiğimizde göreceksiniz, koltukta oturarak başkanlık yapmayacağız. Şantiyelerde ve daima sahada Samsun halkı ile iç içe olacağız. Bizim dönemimizde bu şehirde yapılan yapılacak olan her hizmet insana dokunacak"

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2019, 14:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilaver kise
Dilaver kise - 8 ay Önce

Madem ilçe minubus ler için eski bafra garajını yapmasınız niye yıktınız o zaman yusuf ziya ilçelerden gelen araçlar şehir merkezini camurluyor diye çıkarttı simdik ise yeniden yapıcaz diyorsunuz dalga geçiyorsunuz milletin aklıyla ama yemezler

banner325