Alexa

"Şahsi menfaat uğruna hareket edenlere kapımız kapılı olacak"

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  tüm çalışmalarda ben yaptım oldu, mantığı yerine ortak akıl ve uzlaşı ortamını oluşturacaklarını belirtti.

"Şahsi menfaat uğruna hareket edenlere kapımız kapılı olacak"

Cumhur İttifakı adayı Mustafa Demir, Atakum sahilinde esnaf ve vatandaş ziyaretleri gerçekleştirdi. Çarşamba ilçesi Allı Mahallesi'nde MHP ile ortak mitinge katıldı.

Cumhur İttifakı halk odaklı çalışmalarını devam ettirecek

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Samsun için iyi bir şeyler yapmak isteyen, halkımıza kentimize hizmette bulunmak, gelişimine, geleceğine katkı sağlamak isteyen herkesle ortak hareket edeceklerini söyleyerek,"Şahsi menfaat uğrana hareket edenlere kapımız kapılı olacak" diyen Demir, "Vatandaşın yetki verdiği makamlar, hizmet makamları. AK Parti belediyelerinde, kadrolarında hep bu anlayış mevcut oldu ve 17 yıldır böyle çalışıldı. Neticelerini ise hepimiz görüyoruz. Şehirler kalkındı, her bir noktaya hizmet ulaştı, memnun vatandaş profilleri ortaya çıktı. Halkımızda her seferinde AK kadrolara oy, yetki verdi. Cumhur İttifakı halk odaklı çalışmalarını bundun sonra el ele sürdürmede kararlı. Bu anlayıştan hareketle tek odak noktamız hizmet, kalkınma ve hakkaniyet olacak." dedi.

Yusuf Ziya Yılmaz, bu kente çok büyük hizmetler etti.

Şehire halk katkısının olması için siyasetçilerin takip edilmesi, yaptıklarının bilinmesi, sorgulanması gerektiğini ifade eden Demir, Yusuf Ziya Yılmaz, bu kente çok büyük hizmetler ettiğini belirterek,  "AK kadrolar şeffaf bir yönetim tarzını her zaman benimsedi. Merkezi yönetimin başarısı, yerel yönetimlerde de görüldü. Samsun çok şanslı bir şehir. Merkezi yönetimin kamu yatırımlarından en çok pay alan kentlerinden biri. Yerel de ise çok iyi kadrolara sahip. 19 yıl Samsun'da büyükşehir belediye başkanlığı yapan şuan milletvekilimiz olan Yusuf Ziya Yılmaz, bu kente çok büyük hizmetler etti. Çalışmalarının neticesi olarak halk onu benimsedi her zaman yetki verdi. Türkiye'nin en başarılı belediye başkanlarından olan milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz, şehrimize unutulmaz eserler bıraktı. Biz Allah nasip ederse devir alacağımız bayrağı daha üst seviyelere çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız. Kentimize emeği geçen, katkı veren herkese teşekkür ediyoruz." şeklinde konuştu.

"BEN YAPTIM OLDU MANTIĞI OLMAYACAK"

Samsun'un boş tartışmalarla kaybedecek vaktinin bulunmadığına dikkat çeken Demir, "Kentimiz için öyle temeller atacağız ki, gelecek yıllarda sarsılmaz bir yapıya ulaşacak. İşimiz, aşımız geleceğimiz bu şehirde, ne yapsak azdır. Çocuklarımıza güzel, yaşanılabilir bir Samsun bırakmak istiyoruz. Her çalışmamızda uzlaşı olacak. Kent için önemli ve genelini ilgilendiren projelerde halk oylamaları gerçekleştireceğiz. Ben yaptım oldu mantığını benimsemiyoruz.," açıklamalarında bulundu.

YORUM EKLE